Розглядається справа про держдопомогу Корюківської міськради, що надається комунальному підприємству «Благоустрій»
Опубліковано 19 листопада 2019 року о 15:09

Корюківська міська рада забезпечує стабільну роботу підпорядкованого міській раді комунального підприємства до своїх функціональних призначень з реалізації комплексу заходів щодо забезпечення утримання в належному санітарно-технічному стані території громади та покращення її естетичного вигляду відповідно до проєкту рішення сесії Корюківської міської ради сьомого скликання «Про затвердження Програми розвитку, фінансової підтримки та поповнення статутних фондів комунальних підприємств Корюківської міської ради на 2020-2022 роки» (з яким можна ознайомитись за посиланням http://koryukivka-rada.gov.ua/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/proekty-rishen-sesij/7-sklykannya/).

У 2020 – 2022 роках передбачено здійснення ряду основних заходів щодо створення відповідних умов для забезпечення надання населенню послуг у сфері благоустрою, відповідно до встановлених нормативів і стандартів.

Антимонопольним комітетом України розпочато розгляд справи про державну допомогу № 500-26.15/129-19-ДД для проведення поглибленого аналізу допустимості державної допомоги для конкуренції відповідно до частини першої статті 11 Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Корюківської міської ради, що надається комунальному підприємству «Благоустрій» Корюківської міської ради  за рахунок коштів місцевого бюджету, з метою створення відповідних умов для забезпечення надання населенню послуг у сфері благоустрою, відповідно до встановлених нормативів і стандартів.

Заінтересовані особи можуть подати протягом 30 календарних днів вмотивовані заперечення та зауваження щодо надання зазначеної державної допомоги.

Звертаємо увагу, що у випадку надання заперечень чи зауважень у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу, заінтересована особа може вимагати нерозкриття інформації про неї надавачеві такої допомоги.

Заперечення чи зауваження у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу просимо надсилати на адресу Комітету. Контактна особа: Будькова Ольга

тел.: 251-62-25*61-13, ел. пошта: budkova@amcu.gov.ua; stateaid@amcu.gov.ua 

Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux