Оголошено конкурсний відбір на посади уповноважених з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель

Опубліковано 16 травня 2024 року о 11:09

Наказом Голови Антимонопольного комітету України, відповідно до Порядку конкурсного відбору та призначення на посади уповноважених з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, затвердженого розпорядженнями Комітету від 01.04.2021 № 9-рп https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0618-21#Text оголошено конкурсний відбір на посади уповноважених з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.

Інститут уповноважених з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель запроваджений Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо повноважень Антимонопольного комітету України у сфері публічних закупівель» від 05.02.2021 № 1219-IX https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1219-20#Text

Виключною компетенцією уповноважених буде розгляд скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель. Строк їхніх повноважень - сім років.

Особа, яка претендує на призначення на посаду уповноваженого з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, повинна бути громадянином України, мати вищу освіту освітньо-кваліфікаційного рівня магістра (спеціаліста) (зокрема юридичну та/або економічну, та/або технічну), стаж роботи за фахом не менше п’яти років протягом останніх десяти років та вільно володіти державною мовою.

На уповноважених з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель поширюються вимоги та обмеження, встановлені законодавством у сфері запобігання корупції, та не поширюється дія Закону України "Про державну службу".

Перший етап конкурсу - тестування на знання законодавства, відбудеться 5 червня 2024 року о 09 год 00 хв за адресою: м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, 45. 

Учасники конкурсу, які успішно пройдуть тестування, будуть допущені до наступного етапу конкурсу - розв’язання ситуаційних завдань.

Надалі учасники, які успішно пройдуть обидва етапи конкурсу, проходитимуть співбесіду з Комісією з конкурсного відбору кандидатів на зайняття вакантних посад уповноважених з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.

За результатами конкурсу Комісією буде відібрано претендентів із найвищим рейтингом та з їх числа - переможця на кожну з двох оголошених посад для внесення Голові АМКУ відповідних пропозицій.


Подати заяву та необхідні для участі у конкурсі документи можна особисто або поштовим відправленням із позначкою «На конкурс» до 18 год 00 хв 23 травня 2024 року включно за адресою: 03035, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, 45.


Додаткову інформацію з питань проведення конкурсного відбору можна отримати у його адміністраторів: 


Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux