·
Надано
дозвіл компанії «Anheuser-Busch InBev S.A./N.V.»
(м. Брюссель, Бельгія) на набуття
контролю над компанією «SABMiller plc»
(м. Лондон, Сполучене Королівство).
·
Надано
дозвіл компанії
«GRV-AGRO LTD» (м. Лондон, Великобританія) на придбання акцій ПАТ «Помічнянський елеватор» (м. Помічна, Добровеличківський р-н, Кіровоградська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.
·
Надано
дозвіл компанії
«GRV-AGRO LTD» (м. Лондон, Великобританія) на придбання акцій ПАТ «Чотирбоцьке хлібоприймальне підприємство» (с. Чотирбоки, Шепетівський р-н, Хмельницька обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.
·
Надано
дозвіл компанії
«GRV-AGRO LTD» (м. Лондон, Великобританія) на придбання частки в статутному капіталі ДОЧІРНЬОГО ПІДПРИЄМСТВА
«СНІГУРІВСЬКИЙ КОМБІНАТ ХЛІБОПРОДУКТІВ» (м. Снігурівка,
Снігурівський р-н, Миколаївська
обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління
товариства.
·
Оштрафовано компанію «ПРАЙМСПОТ
СЕК’ЮРІТІЗ ЛТД» (м. Лондон, Великобританія)
на 20 тис 400 грн за порушення
законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді набуття у власність частки у статутному ТОВ «АРЕНА-КАПІТАЛ» (м. Київ), що
забезпечує досягнення 50 % голосів у вищому органі управління товариства, без отримання відповідного дозволу органів
Антимонопольного комітету України,
наявність якого необхідна. Відповідний дозвіл надано.
·
Оштрафовано ТОВ «ЕТРУС» (м. Дубляни, Львівська обл.) на 54 тис. 400 грн
за порушення конкурентного законодавства
у вигляді неподання інформації на вимогу державного уповноваженого Комітету у встановлений ним строк.
·
Оштрафовано ТОВ «ЕТРУС» (м. Дубляни, Львівська обл.) на 145 тис. 122 грн
74 коп за порушення конкурентного законодавства
у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.