Інформація про рішення та розпорядження АМКУ
Опубліковано 26 вересня 2019 року о 12:56

Надано дозвіл ПрАТ «Дніпробудмашина» (м. Київ) на придбання активів у вигляді нежитлових приміщень [нежилий будинок – адмінбудинок (ЛІТЕРА А)], які належать АТ «Комерційний банк «Хрещатик» (м. Київ) та знаходяться за адресою: вул. Прорізна, буд. 8, м. Київ.

Надано дозвіл компанії «Crédit Agricole S.A.» (м. Монруж, Франція) на опосередковане набуття разом із компанією «Banco Santander, S.A.» (м. Сантандер, Іспанія) контролю над компанією «Santander Securities Services Latam Holding, S.L.» (м. Мадрид, Іспанія).

Надано дозвіл компанії «Banco Santander, S.A.» (м. Сантандер, Іспанія) на опосередковане придбання акцій компанії «CACEIS» (м. Париж, Франція), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «T.A.S. Overseas Investments Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Соковий завод Кодимський» (м. Кодима, Кодимський р-н, Одеська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл фізичній особі – громадянину Індії на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «КУСУМ ФАРМ» (м. Суми), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «Platin2025 GmbH» (м. Франкфурт-на-Майні, Німеччина) на придбання акцій компанії «Robert Bosch Packaging Technology GmbH» (м. Вайблінген, Німеччина), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді виконання положень Договору купівлі-продажу від 11 липня 2019 року, укладеного між компаніями «Robert Bosch GmbH» (м. Герлінген, Німеччина) та «Platin2025 GmbH» (м. Франкфурт-на-Майні, Німеччина), щодо утримання від конкуренції та заборони переманювання працівників, строком на 3 роки.

Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Департаменту будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) комунальним підприємствам з метою здійснення будівництва/реконструкції соціальної інфраструктури міста Києва.

Оштрафовано ТОВ «Котнар-М» на 200 000 грн. за чинення порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, передбаченого статтею 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді неправомірного використання у господарській діяльності без дозволу (згоди) міжнародною компанії «R&A BAILEY & CO» (Республіка Ірландія) назви та оформлення упаковки лікерів «O’DAILY», які є схожими на назву та оформлення упаковки лікерів «BAILEYS», що може призвести до змішування з діяльністю міжнародної компанії «R&A BAILEY & CO».

Оштрафовано ТОВ «Котнар-М» на 150 000 грн. за чинення порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, передбаченого статтею 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді поширення неправдивих відомостей на контретикетці лікеру «O’DAILY ORIGINAL».

Оштрафовано ТОВ «Котнар-М» на загальну суму 408 000 грн. за чинення трьох порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 15 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді подання недостовірної інформації Антимонопольному комітету України.

Закрито провадження у справі за ознаками вчинення ТОВ «Ілан Фарм» (м. Київ) порушення, передбаченого статтею 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді неправомірного використання без дозволу (згоди) ПАТ «Фармак» позначення «Пікомакс», схожого на позначення «Піколакс».

Надано рекомендації ТОВ «Мілк Ворд» (м. Київ) за результатами розгляду Антимонопольним комітетом України справи № 127-26.4/71-17 про порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Виконавчого комітету Глобинської міської ради, щодо підтримки комунального підприємства «Глобинське» Глобинської міської ради з метою забезпечення населення безперебійними та якісними послугами з централізованого водовідведення.

Схвалено Методичні рекомендації щодо особливостей застосування пункту 3 частини другої статті 22 Закону України «Про захист економічної конкуренції» при розгляді заяв про надання дозволу на концентрацію у вигляді створення суб’єкта господарювання.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux