Початок розгляду справи про держдопомогу: надає Департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької МР, отримує - КРБП «Зеленбуд»
Опубліковано 25 вересня 2019 року о 14:32

Антимонопольним комітетом України розпочато розгляд справи про державну допомогу для проведення поглибленого аналізу допустимості державної допомоги для конкуренції відповідно до частини першої статті 11 Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу, яка буде надана Департаментом інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради комунальному ремонтно-будівельному підприємству «Зеленбуд» у формі субсидії, поточних та капітальних трансфертів підприємствам (установам, організаціям). Заінтересовані особи можуть подати протягом 30 календарних днів вмотивовані заперечення та зауваження щодо зазначеного питання.

Звертаємо увагу, що у випадку надання заперечень чи зауважень у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу, заінтересована особа може вимагати нерозкриття інформації про неї надавачеві такої допомоги.

Заперечення чи зауваження у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу просимо надсилати на адресу Комітету. Контактна особа: Давидюк Лілія тел.: 251-62-25*64-30, ел. пошта: davydiuk@amcu.gov.ua.

Більше за темою