Інформація про рішення АМКУ 16.09.2021

Опубліковано 17 вересня 2021 року о 14:52

* Надано дозвіл компанії «BCP Dornoch Parent Inc.» (м. Нью-Йорк, штат Нью-Йорк США) на набуття контролю над компанією «DexKo Global Holdings Inc.» (м. Новай, штат Мічиган, США) шляхом приєднання компанії «BCP Dornoch Merger Sub Inc.» (м. Нью-Йорк, штат Нью-Йорк США) та компанії «DexKo Global Holdings Inc.» (м. Новай, штат Мічиган, США).

* Надано дозвіл компанії «Speciality Chemicals International II Limited» (м. Лондон, Сполучене Королівство) на придбання акцій компанії «Specialty Chemicals International B.V.» (м. Роттердам, Нідерланди), що забезпечує покупцю та суб’єктам господарювання, пов’язаним із ним відносинами контролю, перевищення 50% голосів у вищому органі управління компанії.

* Надано дозвіл компанії «Compagnie de Saint-Gobain SA» (м. Курбевуа, Франція) на придбання акцій компанії «Starcin GP Invest S.à r.l.» (м. Люксембург, Люксембург), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

* Надано дозвіл компанії «Compagnie de Saint-Gobain SA» (м. Курбевуа, Франція) на придбання акцій компанії «Starcin Invest S.C.A.» (м. Люксембург, Люксембург), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

* Надано дозвіл компанії «Compagnie de Saint-Gobain SA» (м. Курбевуа, Франція) на придбання акцій компанії «Starcin Topco S.à r.l.» (м. Люксембург, Люксембург), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

* Наданно дозвіл акціонерному товариству «Дніпровська теплоелектроцентраль» (м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.) на одержання в оренду активів у вигляді структурного підрозділу – об’єкта централізованого теплопостачання, що перебуває на балансі комунального підприємства Кам’янської міської ради «Центральні тепломережі» (м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.).

* Наданно дозвіл ТОВ «Промислова компанія «ГАЗВИДОБУВАННЯ» (м. Київ,) на придбання частки в статутному капіталі ПП «ТД АТЛАНТА ПЛЮС» (м. Львів), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.  

Надано дозвіл ТОВ «НС-ФІНАНС» (м. Київ) на придбання акцій публічного акціонерного товариства «НАЦІОНАЛЬНА АКЦІОНЕРНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ОРАНТА» (м. Київ), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

* Надано дозвіл на приєднання комунального підприємства «Швидкісний трамвай» (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.) до комунального підприємства «Міський тролейбус» (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.).

* Оштрафовано АТ «Ощадбанк» на 13 881 061 гривню за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді набуття у власність АТ «Ощадбанк» активів у вигляді цілісного майнового комплексу, а саме: комплексу споруд «Рибного ярмарку та комплексу по зберіганню, виробництву продуктів харчування для ТОВ «Логістик центр «Скандинавія», який знаходиться за адресою: Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Софіївська Борщагівка, вул. Чорновола, 46А, та складається з: адміністративного комплексу, літера А; рибного ярмарку, літера Б; комплексу зі зберігання продуктів харчування, літера В; насосної підстанції, літера Г; механічної майстерні, літера Д, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України.

* Оштрафовано ТОВ«ТОВ «СПЕКТРУМ ДЕВЕЛОПМЕНТ» на загальну суму 1 117 017 грн та ТОВ «Будівельна компанія «ВЕСТБУД ПЛЮС» на загальну суму 26 967 грн за вчинення трьох порушень законодавства про захист економічної конкуренції передбачених пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів відкритих торгів.

* Визнано бездіяльність Міністерства інфраструктури України, яка полягає у неприведені власних нормативно-правових актів до вимог Кодексу торговельного мореплавства України та Закону України «Про морські порти України» в частині дискримінації суб’єктів господарювання за формою власності, яке призвело до недопущення конкуренції.

* Надано Міністерству інфраструктури України рекомендації з метою припинення дій, які можуть містити ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого частиною першою статті 15 Закону України «Про захист економічної конкуренції», на ринку з надання послуг сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання.

* Залишено без змін рішення адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 26.11.2020 № 70/141-р/к у справі № 55/12-2020.

* Скасовано рішення адміністративної колегії Одеського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 23.07.2019 № 65/16-р/к та припинено провадження у справі № 04-01/2018.

* Залишено без змін рішення адміністративної колегії Херсонського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 11.02.2019 № 71/5-р/к у справі № 56/2-17.

* Прийнято рішення за результатами розгляду справи № 500-26.15/14-21-ДД про державну допомогу Управління комунальної власності Енергодарської міської ради комунальному підприємству «Єдині інформаційні системи» Енергодарської міської ради на здійснення технічного супроводу системи відеоспостереження.

* Прийнято рішення за результатами розгляду справи № 500-26.15/15-21-ДД про державну допомогу виконавчого комітету Запорізької міської ради комунальному підприємству «Центр управління інформаційними технологіями» для створення та модернізація систем муніципального управління та електронних сервісів та послуг для населення.

* Прийнято рішення за результатами розгляду справи № 500-26.15/13-21-ДД про державну допомогу виконавчого комітету Хмельницької міської ради Хмельницькому міському комунальному підприємству «Хмельницькінфоцентр» на створення інформаційних систем, сайтів, порталів, формування відкритих даних, створення та обслуговування системи відеоспостереження.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux