Головне завдання АМКУ – перейти від сотень і тисяч незначних, повторюваних правопорушень, до вирішення питань, пов’язаних з реальними проблемами економічного життя, — Юрій Терентьєв
Опубліковано 13 лютого 2020 року о 10:32

Про це повідомив Голова Антимонопольного комітету України під час відкриття спецкурсу «Захист економічної конкуренції» в Legal High School. Захід розпочався 10 лютого та триватиме до 14 лютого 2020 року.

Юрій Терентьєв зазначив, що за останні п’ять років змінилося не лише правозастосування, а й ефективність роботи Комітету. За його словами, 2019 рік став рекордним з точки зору значущості прийнятих рішень і, відповідно, розміру економічного ефекту від діяльності відомства — 4,3 млрд грн. Щодо розміру накладених штрафів, то за минулий рік цей показник досяг 8,7 млрд грн.

«Основним моїм завданням, як голови АМКУ, і нашої команди є зміна підходу до роботи відомства: щоб ми від сотень і тисяч незначних, повторюваних правопорушень, за які накладаються мінімальні штрафи, перейшли до питань, пов’язаних з реальними проблемами економічного життя», — зазначив Юрій Терентьєв. На думку Голови АМКУ, фактично в Україні з’явилася нова галузь права і окремий новий напрям юридичної практики ─ оскарження публічних закупівель.

Впродовж чотирьох модулів спецкурсу учасники вивчають публічні закупівлі, заяви про порушення (змова, картель), дослідження і розслідування АМКУ, а також оскарження рішень АМКУ в судах.

Більше за темою