Проект порядку денного засідання Комітету 13.02.2020
Опубліковано 12 лютого 2020 року о 09:18

о 10.00 годині

І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

СПРОЩЕНА  ПРОЦЕДУРА РОЗГЛЯДУ

1. Про надання дозволів компанії «China Merchants Port Holdings Company Limited» (Гонконг, Китай): 

на набуття разом з компанією «CMA CGM S.A.» (м. Марсель, Франція) контролю над компанією «CMA CGM Port Terminals» (м. Марсель, Франція);

на набуття разом з компанією «CMA CGM S.A.»  (м. Марсель, Франція) контролю над компанією «Terminal Link Holding (Singapore) Pte. Ltd.» (Сінгапур). 

(матеріали з обмеженим доступом)

2. Про надання дозволу компанії «DP World Ukraine B.V.» (м. Роттердам, Нідерланди) на набуття разом із компанією «Star Span Holdings LTD» (м. Нікосія, Республіка Кіпр) контролю над компанією «Container Terminal Yuzhny B.V.»
(м. Амстелвен, Нідерланди).

(матеріали з обмеженим доступом)

3. Про надання дозволу компаніям «DP World Ukraine B.V.» (м. Роттердам, Нідерланди) і «Star Span Holdings LTD» (м. Нікосія, Республіка Кіпр) на узгоджені дії у вигляді виконання положень проекту Договору між акціонерами щодо реалізації положень про заборону переманювання працівників строком на 5 років. 

(матеріали з обмеженим доступом)

ЗАГАЛЬНА ПРОЦЕДУРА РОЗГЛЯДУ

4. Про надання дозволу на концентрацію шляхом набуття компанією «Acrobat Holding Jersey Limited» (м. Сент-Хельєр, Джерсі, Нормандські острови) контролю над частиною компанії «Takeda Pharmaceutical Company Limited» (м. Осака, Японія), шляхом придбання активів цієї компанії та її афілійованих осіб, що забезпечують здійснення господарської діяльності з дистрибуції, маркетингу та продажу певних фармацевтичних препаратів за виключенням Варфарину Takeda.

(матеріали з обмеженим доступом)

5. Про надання дозволу компаніям «Acrobat Holding Jersey Limited»
(м. Сент-Хельєр, Джерсі, Нормандські острови) та «Takeda Pharmaceutical Company Limited» (м. Осака, Японія) на узгоджені дії у вигляді положень про утримання від конкуренції.

(матеріали з обмеженим доступом)

6. Про результати розгляду справи про концентрацію у вигляді створення компаніями «ADM International Sarl» (м. Ролль, Швейцарія), «Bunge SA» (м. Женева, Швейцарія), «Cargill International SA» (м. Женева, Швейцарія), «Glencore Agriculture B.V.» (м. Роттердам, Нідерланди) та «Louis Dreyfus Company Suisse SA» (м. Гранд Саконнекс, Швейцарія) компанії «TechCo» (м. Женева, Швейцарія)». 

(матеріали з обмеженим доступом)

7. Про результати розгляду справи про узгоджені дії у вигляді виконання компаніями «ADM International Sarl» (м. Ролль, Швейцарія), «Bunge SA» (м. Женева, Швейцарія), «Cargill International SA» (м. Женева, Швейцарія), «Glencore Agriculture B.V.» (м. Роттердам, Нідерланди) та «Louis Dreyfus Company Suisse SA» (м. Гранд Саконнекс, Швейцарія) умов Протоколу про наміри щодо створення компанії «TechCo», Угоди про спільне підприємство та акціонерної угоди, у частині утримання від конкуренції, строком на п’ять років. 

(матеріали з обмеженим доступом)

8. Про надання дозволу компанії «Kraftwerksbatterie Heilbronn GmbH»
(м. Хейльбронн, Німеччина) на придбання активів у вигляді єдиного майнового комплексу компанії «Bosch Thermotechnik GmbH» (м. Вернау, Німеччина),
які складаються з майданчика для тестування стаціонарної акумуляторної системи в
м. Вернау, Німеччина.

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІ. Рекомендації Антимонопольного комітету України щодо здійснення заходів, спрямованих на запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.  

9. Про надання АТ «Укртрансгаз» та ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» рекомендацій з метою припинення дій, які можуть мати негативний вплив на конкуренцію на ринку природного газу.

ІІІ. Розгляд питань щодо державної допомоги.

10. Про розгляд повідомлення про нову державну допомогу Департаменту житлово-комунального господарства Кременчуцької міської ради щодо державної підтримки комунального підприємства «Міськсвітло» Кременчуцької міської ради з метою виконання заходів з благоустрою (ремонт і утримання у належному технічному стані електромереж зовнішнього освітлення та світлофорних об’єктів міста Кременчука).

11. Про результати розгляду справи про державну допомогу у формі капітальних трансфертів, що спрямовані на придбання тролейбусів, капітальний ремонт (модернізацію) тролейбусів з переобладнанням, будівництво тролейбусної лінії в мікрорайоні «Огнівка», реконструкцію та будівництво тягових підстанцій, придбання обладнання, поточний ремонт контактної мережі, придбання автовишки
АТ-70 (спеціальний автомобіль для обслуговування контактної мережі), проектно-кошторисні роботи, заміна віконних блоків на пластикові; поточних трансфертів, що спрямовані на виплату заробітної плати та оплату електроенергії, що виділяється на підставі Рішення Полтавської міської ради б/н від 16.02.2018 «Про затвердження Програми розвитку міського електротранспорту м. Полтави на 2018-2020 роки»
КП ПМР «Полтаваелектроавтотранс».

12. Про результати розгляду справи про державну допомогу Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) комунальному підприємству «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» для здійснення функцій замовника.


Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux