Оприлюднюється проєкт «Про затвердження Порядку участі суб’єкта оскарження та замовника у розгляді скарги»

Опубліковано 06 листопада 2020 року о 16:02

Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Порядку участі суб’єкта оскарження та замовника у розгляді скарги шляхом застосування телекомунікаційних систем в інтерактивному режимі реального часу»

 1. Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Антимонопольний комітет України повідомляє про оприлюднення з 06.11.2020 з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань на офіційному веб-сайті Комітету проєкту розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Порядку участі суб’єкта оскарження та замовника у розгляді скарги шляхом застосування телекомунікаційних систем в інтерактивному режимі реального часу».
  Метою проєкту розпорядження є затвердження Порядку участі суб’єкта оскарження та замовника у розгляді скарги шляхом застосування телекомунікаційних систем в інтерактивному режимі реального часу відповідно до положень Закону України «Про публічні закупівлі».
 2. Поштова адреса головного розробника проєкту розпорядження: вул. Митрополита Василя Липківського, 45, м. Київ, 03035,  Антимонопольний комітет України, Електронна адреса [email protected].
 3. Спосіб оприлюднення проєкту розпорядження – шляхом розміщення на офіційній сторінці Антимонопольного комітету України в мережі Інтернет.
 4. Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо проєкту розпорядження приймаються протягом місяця з дня його оприлюднення за адресою: вул. Митрополита Василя Липківського, 45, м. Київ, 03035, Антимонопольний комітет України, [email protected], тел. 251-60-44.
  Відповідно до частини першої статті 20 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» зауваження і пропозиції щодо оприлюдненого проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями, крім розробника цього проекту, також і Державній регуляторній службі України: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011. Адреса електронної пошти: [email protected].
 5. Зауваження та пропозиції до проєкту розпорядження фізичні та юридичні особи можуть надавати поштою (електронною поштою).


Додатки:

Проєкт розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Порядку участі суб’єкта оскарження та замовника у розгляді скарги шляхом застосування телекомунікаційних систем в інтерактивному режимі реального часу»;

Пояснювальна записка до проєкту розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Порядку участі суб’єкта оскарження та замовника у розгляді скарги шляхом застосування телекомунікаційних систем в інтерактивному режимі реального часу»;

Аналіз регуляторного впливу проєкту розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Порядку участі суб’єкта оскарження та замовника у розгляді скарги шляхом застосування телекомунікаційних систем в інтерактивному режимі реального часу».

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux