Розпочато розгляд справи про державну допомогу № 500-26.15/22-20-ДД Запорізької обласної державної адміністрації
Опубліковано 17 лютого 2020 року о 11:28

Департаментом промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької обласної державної адміністрації здійснюється фінансування комунального підприємства «Автогосподарство» (далі – КП «Автогосподарство») на підставі Програми розвитку та забезпечення функціонування КП «Автогосподарство» Запорізької обласної ради.

У 2018 – 2022 роках передбачено спрямування коштів на фінансування витрат, пов’язаних з придбанням нових легкових автомобілів (9 одиниць) у м. Запоріжжі.

Антимонопольним комітетом України розпочато розгляд справи про державну допомогу № 500-26.15/22-20-ДД для проведення поглибленого аналізу допустимості державної допомоги для конкуренції відповідно до частини першої статті 11 Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької обласної державної адміністрації .

Заінтересовані особи можуть подати протягом 30 календарних днів вмотивовані заперечення та зауваження щодо надання зазначеної державної допомоги.

Звертаємо увагу, що у випадку надання заперечень чи зауважень у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу, заінтересована особа може вимагати нерозкриття інформації про неї надавачеві такої допомоги.

Заперечення чи зауваження у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу просимо надсилати на адресу Комітету. Контактна особа: Горшеніна Євгенія
тел.: 251-62-25*61-13, ел. пошта: horshenina@amcu.gov.ua,stateaid@amcu.gov.uaБільше за темою