Розглядається справа № 500-26.15/142-19-ДД про держдопомогу Чернівецької міськради
Опубліковано 16 грудня 2019 року о 18:06

Надання державної підтримки у формі місцевої гарантії КП "Полтаватеплоенерго" за кредитом Північної екологічної корпорації (НЕФКО) для реалізації проекту DemoUkrainaDH, зокрема для реалізації заходів з капітального ремонту та реконструкції теплових мереж із заміною труб; модернізації обладнання котелень з перепідключенням споживачів та встановленням твердопаливного та газового котлів; встановлення індивідуальних теплових пунктів з погодним регулюванням у багатоповерхових житлових будинках міста та закладах бюджетної сфери територіальної громади міста Полтава.

Антимонопольним комітетом України розпочато розгляд справи про державну допомогу № 500-26.15/142-19-ДД для проведення поглибленого аналізу допустимості державної допомоги для конкуренції відповідно до частини першої статті 11 Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Управління культури Чернівецької міської ради.

Заінтересовані особи можуть подати протягом 30 календарних днів вмотивовані заперечення та зауваження щодо надання зазначеної державної допомоги.

Звертаємо увагу, що у випадку надання заперечень чи зауважень у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу, заінтересована особа може вимагати нерозкриття інформації про неї надавачеві такої допомоги.

Заперечення чи зауваження у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу просимо надсилати на адресу Комітету. Контактна особа: Черненко Віталій, тел.: 251‑62‑25*62‑96, ел. пошта: chernenko@amcu.gov.ua
Більше за темою