Інформація про рішення АМКУ
Опубліковано 17 грудня 2019 року о 13:00

  • Надано дозвіл компанії «BEPHA Beteiligungsgesellschaft für Pharmawerte mbH» (м. Бад-Фільбель, Німеччина) на придбання частки в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю «Фармацевтичний завод «БІОФАРМА»
    (м. Біла Церква, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.
  • Надано дозвіл компанії «BEPHA Beteiligungsgesellschaft für Pharmawerte mbH» (м. Бад-Фільбель, Німеччина) на придбання частки в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю «БІОФАРМА-ІНВЕСТ» (м. Біла Церква, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.
  • Надано дозвіл компанії «BEPHA Beteiligungsgesellschaft für Pharmawerte mbH» (м. Бад-Фільбель, Німеччина) на набуття разом з компанією «Niobera Investments Limited» (м. Нікосія, Кіпр) контролю над товариством з обмеженою відповідальністю «ФАРМТЕХСЕРВІС» (м. Біла Церква, Україна).
  • Надано дозвіл компаніям «Niobera Investments Limited» (м. Нікосія, Кіпр) і «BEPHA Beteiligungsgesellschaft für Pharmawerte mbH» (м. Бад-Фільбель, Німеччина) на узгоджені дії у вигляді виконання зобов’язань щодо утримання від конкуренції та заборони переманювання працівників відповідно до пунктів 8.1. та 8.2. договору купівлі-продажу 100 відсотків часток участі у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю «Фармацевтичний завод «БІОФАРМА» (м. Біла Церква, Україна) та 100 відсотків часток участі у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю «БІОФАРМА-ІНВЕСТ» (м. Біла Церква, Україна), що буде укладений між учасниками узгоджених дій, строком на чотири роки.
Більше за темою