Розгляд справи № 500-26.15/18-20-ДД про держдопомогу Мінекономрозвитку, Харківському авіаційному держпідприємству
Опубліковано 05 лютого 2020 року о 17:48

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надається державна підтримка Харківському державному авіаційному виробничому підприємству відповідно до Закону України «Про розвиток літакобудівної промисловості».

З 09.06.2010 по 01.01.2025 передбачена підтримка у формі фіскальних заходів, наданні податкових пільг та скасуванні податку для посилення цивільної та військової безпеки України, забезпечення конкурентоспроможності літаків, двигунів для них та авіаційного обладнання вітчизняного виробництва.

Антимонопольним комітетом України розпочато розгляд справи про державну допомогу № 500-26.15/18-20-ДД для проведення поглибленого аналізу допустимості державної допомоги для конкуренції відповідно до частини першої статті 11 Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Заінтересовані особи можуть подати протягом 30 календарних днів вмотивовані заперечення та зауваження щодо надання зазначеної державної допомоги.

Звертаємо увагу, що у випадку надання заперечень чи зауважень у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу, заінтересована особа може вимагати нерозкриття інформації про неї надавачеві такої допомоги.

Заперечення чи зауваження у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу просимо надсилати на адресу Комітету. Контактна особа: Будькова Ольга, тел.: 251-62-25*61-13, ел. пошта: budkova@amcu.gov.ua, stateaid@amcu.gov.ua

Більше за темою