Рішення про початок розгляду справи про нову державну допомогу, яка надається Департаментом житлово-комунального господарства виконавчого комітету Кременчуцької МР
Опубліковано 23 вересня 2019 року о 14:21

Антимонопольним комітетом України розпочато розгляд справи про державну допомогу для проведення поглибленого аналізу допустимості державної допомоги для конкуренції відповідно до частини першої статті 11 Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу, яка надається Департаментом житлово-комунального господарства виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцькому комунальному автотранспортному підприємству 1628.

Заінтересовані особи можуть подати протягом 30 днів вмотивовані заперечення та зауваження щодо зазначеного питання.

Звертаємо увагу, у випадку надання заперечень чи зауважень у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу, заінтересована особа може вимагати нерозкриття інформації про неї надавачеві такої допомоги.

Заперечення чи зауваження у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу просимо надсилати на адресу Комітету. Контактна особа: Удод Маргарита Едуардівна, тел.: 251‑62‑25*62‑57, ел. пошта: udod@amcu.gov.ua.

Більше за темою