Інформація про рішення та розпорядження АМКУ
Опубліковано 20 вересня 2019 року о 13:58

Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВЕСЕЛИНІВСЬКЕ» (с-ще Весняне, Миколаївська обл., Миколаївський район), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «Toyo Tire Corporation» (м. Ітамі, Японія) на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «Тойо Тая Рус» (м. Москва, Росія), що забезпечує досягнення 100 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «Saudi Arabian Oil Company» (м. Дахран, Саудівська Аравія) на опосередковане придбання акцій компанії «Flint Hills Resources Port Arthur, LLC» (м. Порт Артур, штат Техас, США), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «Archer Hotel Capital B.V.» (Нідерланди) на опосередковане [через компанію «Archer Earlsfort Hotel Holding Limited» (Ірландія)] придбання акцій компанії Earlsfort Centre Hotel Proprietors Limited» (Ірландія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України на опосередковане набуття контролю над компанією «Giancintoco Holdings Limited» (м. Лімассол, Кіпр).

Надано дозвіл компанії «Dragon Capital Investments Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання активів у вигляді нежитлових (офісних) приміщень, які належать приватному акціонерному товариству «БАНК «КИЇВСЬКА РУСЬ» (м. Київ, Україна).

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення Криворізької міської ради про нову державну допомогу суб’єктам господарювання у формі встановлення ставки єдиного податку.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації про нову індивідуальну державну допомогу комунальному підприємству «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району міста Києва» для здійснення капітального ремонту житлового фонду.

Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації  щодо надання підтримки комунальному підприємству «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва», на здійснення заходів із реконструкції теплових мереж.

Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради щодо надання підтримки суб’єктам господарювання, визначених в порядку конкурсного відбору щодо сприяння забезпечення новим житлом мешканців непридатного для проживання та застарілого житлового фонду міста Чернігова.

Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Управління з розвитку міського господарства військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області про надання підтримки комунальному підприємству Авдіївське трамвайно-транспортне управління щодо виплати заробітної плати, відшкодування пільгових пенсій та придбання двох міських автобусів середньої місткості з низьким рівнем підлоги.

Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Державного агентства України з питань кіно державному підприємству «Національний центр Олександра Довженка» з метою сприяння збереженню та популяризації творів кіномистецтва.

Схвалено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни у додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 р. № 85».

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux