Проєкт порядку денного засідання Комітету 27.01.2022

Опубліковано 26 січня 2022 року о 15:45

о 10.00 годині


І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

1. Про надання дозволів на набуття компанією «Westman Living LLC» (Делавер, США) спільного контролю [разом із компанією «The Goldman Sachs Group, Inc.» (м. Нью-Йорк, США )]: 

над компанією «West Street US Real Estate Partners (G), L.P.» (м. Вілмінгтон, Делавер, США);

над компанією «Broad Street US Real Estate Partners (G) - Master REIT LLC»  (м. Вілмінгтон, Делавер, США). 

(матеріали з обмеженим доступом)

2. Про надання дозволу на безпосереднє придбання компанією «Puccini Bidco B.V.» (Схіпгол, Нідерланди) акцій компанії «ekaterra B.V.» (м. Роттердам, Нідерланди), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії. 

(матеріали з обмеженим доступом)


3. Про надання дозволу компаніям «Puccini Bidco B.V.» (Схіпгол, Нідерланди) та «Unilever PLC» (Порт Санлайт, Великобританія) на узгоджені дії, що будуть здійснені у вигляді дотримання положень про утримання від конкуренції та про заборону переманювання працівників, строком на 5 (п’ять) років. 

(матеріали з обмеженим доступом)

4. Про надання дозволів на набуття компанією «JMV Hydro Beteiligungen GmbH» (м. Гайденгайм, Німеччина) контролю над: 

компанією «Voith Hydro Holding GmbH & Co. KG» (м. Гайденгайм-ан-дер-Бренц, Німеччина);

компанією «Voith Hydro Holding Verwaltungs GmbH» (м. Гайденгайм-ан-дер-Бренц, Німеччина). 

(матеріали з обмеженим доступом)

5. Про надання дозволу компаніям «JMV Hydro Beteiligungen GmbH» (м. Гайденгайм, Німеччина) та «Siemens Energy AG» (м. Мюнхен, Німеччина) на узгоджені дії у вигляді зобов’язання не конкурувати, строком на 3 (три) роки. 

(матеріали з обмеженим доступом)

6. Про надання дозволів компанії «Neopharmed Gentili S.p.A.» (м. Мілан, Італія) на набуття контролю: 

над активами, які належать компанії «Bayer Aktiengesellschaft» (м. Леверкузен, Німеччина) (безпосередньо та опосередковано – через підконтрольні компанії), що забезпечують здійснення господарської діяльності з реалізації в Японії лікарського засобу для лікування безсоння (діюча речовина лорметазепам (Lormetazepam), який реалізується в Японії під торговою маркою Evamyl®);

над активами, які належать компанії «Bayer Aktiengesellschaft» (м. Леверкузен, Німеччина) (безпосередньо та опосередковано – через підконтрольну компанію), що забезпечують здійснення господарської діяльності з реалізації в Італії лікарського засобу для лікування безсоння (діюча речовина лорметазепам (Lormetazepam), який реалізується в Італії під торговою маркою Minias®). 

(матеріали з обмеженим доступом)

7. Про надання дозволу компанії «SAS INVESTCOMPAGNIE» (м. Париж, Французька республіка) на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «САВРАНСЬКИЙ ЗАВОД ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ» (смт Саврань, Савранський р-н, Одеська обл., Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства. 

(матеріали з обмеженим доступом)

8. Про надання дозволу ТОВ «ДЕЙМАНІВСЬКИЙ ДАР» (с. Дейманівка, Лубенський р-н, Полтавська обл.) на придбання часток у статутному капіталі ТОВ АГРО-ТОРГІВЕЛЬНА ФІРМА «АГРО-ДІЛО» (смт Первомайське, Вітовський р-н, Миколаївська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства. 

(матеріали з обмеженим доступом)

9. Про надання дозволу компанії «CLIFF CAPITAL GROWTH AIF V.C.I.C. LTD» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Блустоун» (м. Київ), що забезпечить досягнення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства. 

(матеріали з обмеженим доступом)

10. Про надання дозволу приватному акціонерному товариству «Діпробудмашина» (м. Київ) на придбання активів у вигляді нерухомого майна, які належать акціонерному товариству «РАЙФФАЙЗЕН БАНК» (м. Київ) та знаходяться за адресою: вул. Лєскова, буд. 8, м. Київ. 

(матеріали з обмеженим доступом)

11. Про надання дозволів фізичній особі – громадянину Кіпру на набуття:

контролю над ТОВ «АГАСІ» (м. Київ, Україна);

контролю над компанією «RISEMILE TRADING LIMITED» (м. Нікосія, Кіпр);

у власність акцій приватного акціонерного товариства «АКТА» (м. Дніпро, Україна), що забезпечує досягнення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства. 

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІ. Розгляд питань щодо державної допомоги.

12. Про результати розгляду справи № 500-26.15/30-21-ДД про державну допомогу Управління житлово-комунального господарства Южненської міської ради Южненському міському комунальному підприємству «ЮЖТРАНС» для забезпечення Підприємства спеціальною технікою для виконання заходів у сфері благоустрою та для вивезення твердих побутових відходів.

13. Про результати розгляду листа Департаменту інфраструктури та благоустрою Рівненської міської ради щодо виконання рішення Комітету від 13.05.2021 № 258-р.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux