Проєкт порядку денного засідання АМКУ 26.10.2023 р.

Опубліковано 26 жовтня 2023 року о 09:30

об 11:30 годині


І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

1. Про результати розгляду заяви від 03.10.2023 № 8-01/446-ЕКк щодо концентрації у вигляді створення товариствами з обмеженою відповідальністю «ОМЕГА», «РУШ», «ТЕРВІН ГРУП», «ТІКСІД», «ТАВРІЯ ХАБ», «МИТТЄВА», «ФОРМСАЙТ», «ДІГАММА», «МІЛТОН-ГРУП», «САЛТОРА ПЛЮС», «ФІРМА «АРІАНТ», «НОВЕ БУДІВНИЦТВО 2017», «АЛЬТАІР Д», «АПЕКС Н», «АСПЕКТ Д», «ЛАТТЕРО» та благодійною організацією «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «РУСЛАНА ШОСТАКА» корпорації «ТЕРВІН».

(матеріали з обмеженим доступом)

2. Про результати розгляду заяви від 11.09.2023 № 8-01/402-ЕКк про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «ПОДОЛ-ЕКСПО» на придбання частки в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю «ЛОГІСТИКА ПОДІЛЛЯ», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІ. Розгляд справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

3. Про результати розгляду справи № 128-26.13/46-23 за ознаками вчинення компаніями «BASF S.E.» (Німеччина) та «LetterOne Holdings SA» (Люксембург) порушення, передбаченого пунктом 12 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді здійснення концентрації шляхом створення компанії «Wintershall DEA AG» (Німеччина), без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна.

(матеріали з обмеженим доступом)

4. Про результати розгляду справи № 130-26.13/69-21 за ознаками вчинення Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого абзацами другим, четвертим та дев’ятим частини другої статті 15 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних дій органу влади, які полягали у затвердженні протоколів Комісії з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав, відповідними наказами.

5. Про результати розгляду справи № 130-26.13/92-21 за ознаками вчинення державним підприємством «Галузевий центр цифровізації та кібербезпеки» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 частини другої статті 13 та пунктом 2 частини першої статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку надання послуги формування й пересилання Укртрансбезпеці електронної заявки на замовлення бланків дозволів суб’єкта господарювання через електронний кабінет перевізника, шляхом встановлення таких цін реалізації товару, які неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції на ринку.

6. Про результати розгляду справи № 130-26.13/52-22 про порушення акціонерним товариством «Прозорро.Продажі» законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 частини другої статті 13, пунктом 2 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку надання послуги доступу операторів авторизованих електронних майданчиків до електронної торгової системи, з використанням якої передбачено проведення аукціонів / торгів за нормативно визначеними напрямами.

ІІІ. Перегляд та перевірка рішень, прийнятих органами АМКУ.

7. Про перевірку рішення адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 01.12.2020
№ 70/152-р/к про надання дозволу на узгоджені дії.

8. Про перевірку рішення адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 01.09.2022
№ 70/29-р/к про надання дозволу на узгоджені дії.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux