Проєкт порядку денного засідання АМКУ 26.01.2023 р.

Опубліковано 26 січня 2023 року о 13:00

о 14.00 годині

І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

1. Про результати розгляду заяв від 08.04.2022:

№ 01/103-ЕК про надання дозволу фізичній особі – громадянину України і компанії «Smart Chemicals S.a.r.l.» (м. Люксембург, Люксембург) на набуття контролю над ТОВ «Пологівський хімічний завод «Коагулянт»;

№ 01/106-ЕК про надання дозволу фізичній особі – громадянину України і компанії «Alfa Achievements S.a.r.l.» (м. Люксембург, Люксембург) на набуття контролю над ТОВ «Перечинський лісохімічний комбінат».

(матеріали з обмеженим доступом)

2. Про результати розгляду справи № 126-25/1-22-ЕКк про концентрацію у вигляді придбання компанією «Cheplapharm Arzneimittel GmbH» (м. Грайфсвальд, Німеччина) активів компанії «F. Hoffmann-La Roche Ltd» (м. Базель, Швейцарія), «Hoffmann-La Roche Inc.» (с. Літтл-Фоллс, штат Нью-Джерсі, США) та пов'язаних з ними компаній, що дозволяють здійснювати господарську діяльність з розробки, виробництва, пакування, комерціалізації, дистрибуції та продажу лікарських засобів.

(матеріали з обмеженим доступом)

3. Про результати розгляду справи № 126-25/3-22-УДк про узгоджені дії у вигляді виконання положень про утримання від конкуренції, що містяться та передбачені пунктом 11.21 Договору про придбання активів, укладений 20 серпня 2021 року між компаніями «Cheplapharm Arzneimittel GmbH» (м. Грайфсвальд, Німеччина), «F. Hoffmann-La Roche Ltd» (м. Базель, Швейцарія) та «Hoffmann-La Roche Inc.» (с. Літтл-Фоллс, штат Нью-Джерсі, США).

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІ. Розгляд питань щодо державної допомоги.

4. Про схвалення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження критеріїв оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання з надання послуг у сфері громадських пасажирських перевезень, які є послугами, що становлять загальний економічний інтерес».

5. Про надання роз’яснень з питань застосування законодавства у сфері державної допомоги, зокрема щодо поширення дії Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» на суб’єктів господарювання, які надають послуги у сфері поводження з побутовими відходами.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux