Проєкт порядку денного засідання АМКУ 02.03.2023 р.

Опубліковано 02 березня 2023 року о 10:00

об 11:30 годині


І. Розгляд пропозицій Антимонопольного комітету України щодо вдосконалення нормативно-правового регулювання.

1. Про надання Кабінету Міністрів України пропозицій щодо вдосконалення нормативно-правового регулювання, у порядку, передбаченому статтею 7 Закону України «Про Антимонопольний комітет України».

ІІ. Розгляд рекомендацій Антимонопольного комітету України щодо здійснення заходів, спрямованих на запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

2. Про надання державному підприємству «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» рекомендацій щодо припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, усунення причин виникнення цих порушень і умов, що їм сприяють, у порядку, передбаченому статтею 46 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

3. Про надання рекомендацій «Інформація, доступ до якої обмежено» про здійснення заходів, направлених на розвиток конкуренції, запобігання порушень законодавства про захист економічної конкуренції, припинення дій, які можуть мати негативний вплив на конкуренцію у порядку, передбаченому статтею 7 Закону України «Антимонопольний комітет України».

(матеріали з обмеженим доступом)

4. Про надання  рекомендацій «Інформація, доступ до якої обмежено» про здійснення заходів, направлених на розвиток конкуренції, запобігання порушень законодавства про захист економічної конкуренції, припинення дій, які можуть мати негативний вплив на конкуренцію у порядку, передбаченому статтею 7 Закону України «Антимонопольний комітет України».

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІІ. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

5. Про результати розгляду заяви від 10.02.2023 № 8-01/37-ПВк про надання попередніх висновків стосовно необхідності чи відсутності необхідності отримання дозволу на концентрацію у вигляді приєднання «Інформація, доступ до якої обмежено» до «Інформація, доступ до якої обмежено».

(матеріали з обмеженим доступом)

6. Про результати розгляду заяви від 26.01.2023 № 8-01/25-ЕК щодо придбання товариством з обмеженою відповідальністю «ТІКРАЙТ» об’єкта малої приватизації – єдиного майнового комплексу державного підприємства «Жовтневий спиртовий завод».

(матеріали з обмеженим доступом)

7. Про результати розгляду заяви від 27.01.2023 № 15-01/27-ЕКк щодо концентрації у вигляді придбання фізичною особою – громадянином Грузії акцій акціонерного товариства «БТА Банк», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

ІVРозгляд різних питань.

8. Про виконання рекомендацій Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо приведення положення постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 25.02.2022 № 332 «Про забезпечення стабільного функціонування ринку електричної енергії, у тому числі фінансового стану учасників ринку електричної енергії на період дії в Україні воєнного стану» (зі змінами), до вимог законодавства про захист економічної конкуренції.

9. Про звітування Юридичним департаментом про стан виконання рішень органів Комітету у 2022 році.

V. Розгляд питань щодо державної допомоги.

 10. Про надання роз’яснень з питань застосування законодавства у сфері державної допомоги суб’єктам господарювання для підтримки культури та збереження культурної спадщини (крім діяльності з виробництва та розповсюдження аудіовізуальних творів).

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux