Проект порядку денного засідання Комітету 28.05.2020
Опубліковано 27 травня 2020 року о 16:47

о 10.00 годині

І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

1. Про надання дозволу фізичній особі – громадянину України  [через акціонерне товариство «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «ОРЕКСІМ» (м. Київ)] на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «ЕВЕРІ» (м. Миколаїв), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

2. Про надання дозволу компанії «CRH Poland Products & Distribution B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди) на опосередковане [через ТОВ «Львівський Бетон» (м. Львів, Україна)] придбання активів у вигляді цементного терміналу з бетонозмішувальною ділянкою ТОВ «ХБУ» (м. Дніпро, Україна), що забезпечують здійснення діяльності з виготовлення бетону. 

Про надання дозволу компанії «Bicyler Limited» (м. Лімасол, Кіпр) на опосередковане [через товариство з обмеженою відповідальністю «ХБУ» (м. Дніпро, Україна)] одержання в оренду активів у вигляді цементного терміналу з бетонозмішувальною ділянкою ТОВ «Львівський Бетон» (м. Львів, Україна), що забезпечують здійснення діяльності з виготовлення бетону.

(матеріали з обмеженим доступом)

3. Про надання дозволу компанії «ДЖіРВі-АГРО ЛТД» (м. Лондон, Великобританія) на придбання акцій ПАТ «ЛЕБЕДИНСЬКЕ ХПП» (м. Лебедин, Сумська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управлінні товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІ. Розгляд справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

4. Про результати розгляду справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції компанією «Samoran Investments Limited» (м. Тортола, Британські Віргінські Острови) у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання акцій компанії «Rostok Agroinvest Limited» (м. Лімасол, Кіпр), що забезпечило перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна, та накладення штрафу.

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІІ. Розгляд рекомендацій Антимонопольного комітету України щодо здійснення заходів, спрямованих на запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

5. Про надання рекомендацій акціонерному товариству «Українська залізниця» щодо запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

ІV. Перегляд та перевірка рішень, прийнятих органами АМКУ.

6. Про перевірку рішення адміністративної колегії Миколаївського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 24.10.2019 № 31-ріш у справі № 1.26.250/40-2019.

V. Розгляд питань щодо державної допомоги.

  7. Про результати розгляду справи  про державну допомогу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у формі звільнення від сплати податків на прибуток підприємства, сплати податку на додану вартість при ввезенні товарів на митну територію України та сплати ввізного мита при ввезенні товарів на митну територію України з 09.06.2010 по 01.01.2025 державному підприємству «Виробниче об`єднання Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова».

8. Про результати розгляду справи про державну допомогу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у формі звільнення від сплати податків на прибуток підприємства, сплати податку на додану вартість при ввезенні товарів на митну територію України та сплати ввізного мита при ввезенні товарів на митну територію України з 09.06.2010 по 01.01.2025 державному підприємству «Завод 410 цивільної авіації».

9. Про результати розгляду справи  про державну допомогу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у формі звільнення від сплати податків на прибуток підприємства, сплати податку на додану вартість при ввезенні товарів на митну територію України державного підприємства «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод», що надається на підставі Закону України «Про розвиток літакобудівної промисловості», Митного кодексу України та Податкового кодексу України на період з 09.06.2010 по 01.01.2025.

10. Про результати розгляду справи  про державну допомогу Департаменту комунальної власності міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо здійснення комунальним підприємством «Київжитлоспецексплуатація» реставраційно-відновлювальних робіт та укладення охоронних договорів на об’єкти культурної спадщини.

11. Про результати розгляду повідомлення про нову державну допомогу Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Святошинського району м. Києва з метою збереження та благоустрій навколишнього середовища.

12. Про результати розгляду повідомлення про нову державну допомогу КСП «Зеленгосп» у формі поточних бюджетних видатків на забезпечення діяльності з благоустрою та передачі комунального майна в  господарське відання з метою забезпечення основної діяльності, зокрема, забезпечення охорони, розвитку, збереження та відтворення зелених насаджень.

13. Про результати розгляду листа комунального підприємства «Київжитлоспецексплуатація» про зупинення строку виконання рішення Комітету від 27.02.2020 № 150-р.

Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux