Проект порядку денного засідання Комітету 23.07.2020
Опубліковано 22 липня 2020 року о 16:24

о 10.00 годині

І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

1. Про результати розгляду справи про концентрацію у вигляді придбання ТОВ «Вуглепромтранс» (м. Мирноград, Донецька обл.) єдиного майнового комплексу промислового залізничного транспорту державного відкритого акціонерного товариства «Димитроввуглевантажтранс», що знаходиться за адресою: Донецька обл., м. Мирноград, вул. Соборна 51 та забезпечує здійснення діяльності з допоміжного обслуговування наземного транспорту (доставка, відправка, маневрова робота).

(матеріали з обмеженим доступом)

2. Про надання попередніх висновків Антимонопольного комітету України щодо створення ПрАТ «МАРС» (м. Київ), ТОВ «ФІРМА «ІНОР» (м. Київ), ТОВ «КЕВ ПРОПЕРТІС» (м. Київ) та ТОВ «ПРАЙМ ІСТЕЙТ ДЕВЕЛОПМЕНТ» (м. Київ) Консорціуму «ХЕРІТЕДЖ ДЕВЕЛОПМЕНТ» (м. Київ).

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІ. Розгляд справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

3. Про результати розгляду справи  про порушення ТОВ «Торгівельно-промислова компанія «НАК» (м. Львів) законодавства про захист економічної конкуренції.

ІІІ. Розгляд різних питань.

4. Про виконання науково-виробничим ТОВ «Екомед» рекомендацій щодо усунення причин виникнення порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

ІV. Розгляд питань щодо державної допомоги.

5. Про результати розгляду повідомлення про державну допомогу Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Дніпровського району міста Києва на придбання саджанців дерев та кущів для висадки на території Дніпровського району міста Києва.

6. Про результати розгляду справи  про державну допомогу, яку надає Департамент інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) комунальному підприємству «Головний інформаційно-обчислювальний центр», комунальному підприємству «Інформатика», спеціалізованому комунальному підприємству «Київтелесервіс» у формі поточних та капітальних трансфертів підприємствам (установам, організаціям), що виділяються на підставі рішення Київської міської ради від 18.12.2018 № 461/6512 «Про затвердження Комплексної міської цільової програми «Електронна столиця» на 2019-2022 роки».

7. Про результати розгляду справи  про державну допомогу Департаменту з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради комунальному підприємству «Запоріжремсервіс» щодо оперативного усунення аварій і аварійних ситуацій на об’єктах житлового та нежитлового фонду міста.


Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux