Проект порядку денного засідання Комітету 23.01.2020

Опубліковано 21 січня 2020 року о 17:49

о 10.00 годині 

І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання. 

1. Про надання дозволу компанії «AGROMA LTD» (м. Нікосія, Кіпр) на набуття контролю над товариством з обмеженою відповідальністю «Вінал Агро» (м. Ходорів, Львівська обл., Україна).

2. Про надання дозволу компанії  «Hitachi, Ltd» (м. Токіо, Японія) на придбання акцій компанії «ABB Management Holding AG» (м. Цюрих, Швейцарія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

3. Про надання дозволу на узгоджені дії у вигляді реалізації положень про утримання від конкуренції та заборону переманювання працівників, в обсязі, що передбачений пунктами 28.1 та 28.2 Договору купівлі-продажу акцій, укладеного між компаніями «Hitachi, Ltd» та «ABB Ltd» (м. Цюрих, Швейцарія) 17 грудня 2018 року, строком на п’ять років.

4. Про надання дозволу фізичній особі – громадянину України на придбання акцій ПрАТ «Ніжинський жиркомбінат», що забезпечує перевищення
50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

5. Про надання дозволу компанії «AVE GROUP LTD» (м. Род-Таун, Британські Віргінські Острови) на придбання акцій компанії «AG TRANSLOGISTICS LTD»
(м. Нікосія, Кіпр), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

6. Про надання дозволу компанії «Ford Motor Company» (м. Дірборн, штат Мічиган, США) на опосередковане набуття разом з компанією «Volkswagen Aktiengesellschaft» (м. Вольфсбург, Німеччина) контролю над компанією «Autonomous Intelligent Driving GmbH» (м. Мюнхен, Німеччина). 

7. Про надання дозволу компанії «Banijay Entertainment» (м. Париж, Франція) на придбання акцій компанії  «AP NMT JV Newco B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі компанії. 

8. Про надання попередніх висновків щодо узгоджених дій у вигляді створення асоціації «КОАЛІЦІЯ ЕЛЕКТРОННОЇ ДЕРЖАВИ». 

  9. Про надання дозволу фізичній особі – громадянину України  на придбання частки у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю «ФІРМА «ПАрМ» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства. 

ІІ. Розгляд справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

 10. Про результати розгляду справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції ТОВ «Комплекс «РІКО», ТОВ «ПИРЯТИНСЬКИЙ ДЕЛІКАТЕС», Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів проведених Міністерством оборони України на закупівлю послуг із забезпечення харчування за контрактом Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

ІІІ. Розгляд висновків Комітету у формі рекомендаційних роз’яснень щодо відповідності дій суб’єктів господарювання положенням законодавства про захист економічної конкуренції.

   11. Про надання висновку у формі рекомендаційних роз’яснень щодо відповідності дій повного товариства «Климчук і Компанія «Ломбард Капитал» з розміщення рекламного плакату «Гроші під заставу золота, техніки та срібла» положенням
статті 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції».

12. Про надання висновку у формі рекомендаційних роз’яснень щодо відповідності дій повного товариства «Климчук і Компанія «Ломбард Капитал» з розміщення рекламного плакату «Новому клієнту 0,01%*» положенням статті 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції».

13. Про надання висновку у формі рекомендаційних роз’яснень щодо відповідності дій повного товариства «Климчук і Компанія «Ломбард Капитал» з розміщення рекламного плакату «Новому клієнту 0,01%* Надалі 0,299**» положенням статті 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції».

14. Про надання висновку у формі рекомендаційних роз’яснень щодо відповідності дій ТОВ «Гідросенд» у вигляді поширення інформації на макеті етикетки продукції «Кислота оцтова харчова столова 9% водний розчин» під торговою маркою «Кухар Рішельє» положенням статті 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції».

15. Про надання висновків у формі рекомендаційних роз’яснень щодо відповідності дій ТОВ «ВИН АГРО» положенням статті 15-1 Закону України
«Про захист від недобросовісної конкуренції».

ІV. Розгляд питань щодо державної допомоги.

  16. Про результати розгляду повідомлення Луцької міської ради про нову індивідуальну державну допомогу комунальному підприємству «Луцький зоопарк» для забезпечення діяльності зоопарку.

17. Про результати розгляду повідомлення про нову індивідуальну державну допомогу Управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації обласному комунальному підприємству «Центр кіномистецтва і культури» з метою сприяння організації культурного дозвілля населення Донецької області, підвищення якості надання послуг у галузі культури, задоволення потреб громадян у культурних послугах.

18. Про результати розгляду повідомлення про державну допомогу, яка надається Департаментом інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) у формі поточних і капітальних трансфертів.

19. Про розгляд повідомлення про нову державну допомогу Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради  щодо державної підтримки комунального підприємства «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» з метою забезпечення діяльності з благоустрою.

20. Про результати розгляду справи про державну допомогу, яка надається Департаментом забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради у формі пільги зі сплати земельного податку підприємствам та закладам комунальної форми власності, засновниками яких є Сумська міська рада та Сумська обласна рада, які здійснюють діяльність із підтримки театральних і концертних заходів, функціонування театральних і концертних залів, театральної та концертної діяльності.

21. Про результати розгляду справи про державну допомогу яка надається Хмельницькому комунальному підприємству «Електротранс» у формі субсидій та поточних трансфертів підприємствам (установам, організаціям) на компенсацію за пільговий проїзд електротранспортом, компенсацію за пільговий проїзд автотранспортом, компенсацію за пільговий проїзд студентів тролейбусами, поповнення статутного капіталу підприємства, фінансову підтримку, капітальний ремонт тролейбусів, придбання тролейбусів, придбання автобусів, проектування та будівництво тролейбусної лінії.

V. Інші питання.

  22. Про виконання рекомендацій Комітету від 17.10.2019 № 57-рк, наданих Міністерству юстиції України, Державній архівній службі України.


Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux