Проект порядку денного засідання Комітету 19.03.2020
Опубліковано 18 березня 2020 року о 16:12

о 10.00 годині

І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

СПРОЩЕНА ПРОЦЕДУРА РОЗГЛЯДУ

1. Про надання дозволу компанії «Starhol Holding Limited» (м. Ларнака, Кіпр) на придбання часток компанії «Folyópart Energia Korlátolt Felelősségű Társaság»
(м. Будапешт, Угорщина), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

(матеріали з обмеженим доступом)

2. Про надання дозволу компанії «Tupy S.A.» (м. Жоінвілі, Бразилія) на опосередковане придбання акцій компанії «Teksid S.p.A.» (м. Турин, Італія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії. 

(матеріали з обмеженим доступом)

3. Про надання дозволу компанії «Rebecca BidCo GmbH» (м. Франкфурт-на-Майні, Німеччина) на придбання акцій компанії «RENK AG» (м. Аугсбург, Німеччина), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії. 

(матеріали з обмеженим доступом)

ЗАГАЛЬНА ПРОЦЕДУРА РОЗГЛЯДУ

4. Про надання дозволів компанії «Watts Blake Bearne International Holdings B.V.» (м. Маастрихт, Нідерланди):

на набуття у власність акцій ПрАТ «Курдюмівський завод кислототривких виробів» (с-ще Опитне, Донецька обл., Україна), що забезпечує перевищення
50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства;

на набуття у власність часток у статутному капіталі ТОВ «Євромінерал»
(с-ще Опитне, Донецька обл., Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

5. Про надання дозволу компанії «Cheplapharm Arzneimittel GmbH» (м. Грайфсвальд, Німеччина) на придбання активів компанії «Sanofi» (м. Париж, Франція) та пов’язаних з нею компаній, що дозволить здійснювати господарську діяльність у сфері дистрибуції, маркетингу та продажу певних лікарських засобів щодо певних усталених рецептурних препаратів. 

(матеріали з обмеженим доступом)

6. Про надання дозволу компаніям «Cheplapharm Arzneimittel GmbH» (м. Грайфсвальд, Німеччина) та Sanofi (м. Париж, Франція) на узгоджені дії у вигляді виконання:

 зобов’язань щодо ексклюзивного придбання, передбачених проектом Глобального договору про виробництво та постачання, укладеним між компаніями «Cheplapharm Arzneimittel GmbH» та «Sanofi Winthrop Industrie» (м. Антоні, Франція), який надається як Додаток В-1 до Договору купівлі-продажу активів щодо решти світу стосовно придбання та продажу активів, що стосується товарів за межами Франції між компаніями «Sanofi» та «Cheplapharm Arzneimittel GmbH» від 29 листопада 2019 року, строком на 5 років;

зобов’язань ексклюзивної дистрибуції, передбачених проектом Перехідного договору про дистрибуцію, укладеним між компаніями «Sanofi Winthrop Industrie» та «Cheplapharm Arzneimittel GmbH», що надається як Додаток С до Договору щодо решти світу, строком на 3 роки.

(матеріали з обмеженим доступом)

7. Про надання дозволу компанії «Dragon Capital Investments Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на опосередковане придбання [через компанію «101 Limited» (м. Нікосія, Кіпр)] акцій компанії «Сур Rose Holding Limited» (м. Лімасол, Кіпр), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії. 

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІ. Розгляд питань щодо державної допомоги.

 8. Про розгляд повідомлення про нову державну допомогу Відділу житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту та зв'язку Стрийської міської ради щодо державної підтримки комунального підприємства «Стрийводоканал» для забезпечення функціонування комунального підприємства, що надає послуги з водопостачання та водовідведення, та досягнення рівня економічно-обгрунтованих витрат.

9. Про розгляд повідомлення про нову індивідуальну державну допомогу Управління комунальної власності Енергодарської міської ради комунальному підприємству «Міськзеленбуд» з метою комплексного благоустрою території та розвитку інфраструктури міста Енергодара у сфері житлово-комунального та зеленого господарства.

10. Про розгляд повідомлення про нову державну допомогу Управління комунальної власності Енергодарської міської ради комунальному підприємству «Комінальні системи» з метою утримання та обслуговування, благоустрій територій загального користування.

11. Про розгляд повідомлення про нову державну допомогу Управління комунальної власності Енергодарської міської ради  комунальному підприємству «Єдині інформаційні системи» з метою здійснення технічного супровіду систем відеоспостереження міста.

12. Про розгляд повідомлення про державну допомогу, яка буде надана Немирівською міською радою у формі субсидії комунальному підприємству «Немирівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Немирівської міської ради.

13. Про розгляд повідомлення про державну допомогу, яка буде надана Управлінням житлово-комунального господарства військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області комунальному підприємствуу «Торецьккомсервіс» для фінансування діяльності з утримання об’єктів благоустрою.

14. Про результати розгляду справи про державну допомогу, яка буде надана Департаментом інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради комунальному ремонтно-будівельному підприємству «Зеленбуд» у формі субсидії, поточних та капітальних трансфертів підприємствам (установам, організаціям).

ІІІ. Інші питання.

15. Про прийняття розпорядження «Про відшкодування витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, Антимонопольним комітетом України та його територіальними відділеннями». 

16. Про внесення змін до розпорядження Антимонопольного комітету України від 28.11.2019 № 23-рп «Про реорганізацію територіальних відділень Антимонопольного комітету України». 

Додаткові питання.

І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

17. Про надання дозволів компанії «SAS INVESTCOMPAGNIE» (м. Париж, Французька республіка): 

на придбання часток в статутному капіталі ТОВ «АГРІКОР ХОЛДИНГ» (Україна, Чернігівська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства;

на придбання часток в статутному капіталі ТОВ «АГРОПРАЙМ ХОЛДИНГ»
(м. Ізмаїл, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства;

на придбання часток в статутному капіталі ТОВ «АГРОВІТ» (Черкаська обл.,
смт Бабанка), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

18. Про надання попередніх висновків щодо концентрації у вигляді придбання товариством з обмеженою відповідальністю «Агроресурс-А» (м. Кропивницький, Кіровоградська обл.) акцій публічного акціонерного товариства «Агропромтехпостач» (м. Кропивницький, Кіровоградська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства. 

(матеріали з обмеженим доступом)


 

Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux