Проект порядку денного засідання Комітету 04.03.2021

Опубліковано 03 березня 2021 року о 13:26

о 10:00 

І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

1. Про надання дозволу компанії «Sumitomo Mitsui Financial Group, Inc.» (м. Токіо, Японія) на набуття у власність акцій компанії «Sumitomo Mitsui Auto Service Company, Limited» (м. Токіо, Японія), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управлінні компанії. 

(матеріали з обмеженим доступом)

2. Про надання дозволів суб’єкту господарювання в особі компаній «OpenGate Capital Partners II, LP», «OpenGate Capital Partners II-A, LP» та «OGCP II Employee Co-Invest, LP» (усі – Гранд Кайман, Кайманові Острови): на опосередковане придбання акцій компанії «Esko-Graphics Kongsberg AS» (м. Конгсберг, Норвегія), що забезпечить перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

на опосередковане придбання акцій компанії «Kongsberg Precision Cutting Systems Belgium BV» (м. Гент, Бельгія), що забезпечить перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

на опосередковане придбання акцій компанії «Kongsberg Precision Cutting Systems France SAS» (м. Лімож, Франція), що забезпечить перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

на опосередковане придбання акцій компанії «Kongsberg Precision Cutting Systems Germany GmbH» (м. Ітцего, Німеччина), що забезпечить перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

на опосередковане придбання акцій компанії «Kongsberg Precision Cutting Systems Singapore Pte Ltd» (м. Сінгапур, Сінгапур), що забезпечить перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

на опосередковане придбання акцій компанії «Kongsberg Precision Cutting Spain S.L.U.» (м. Барселона, Іспанія), що забезпечить перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

на опосередковане придбання акцій компанії «Kongsberg Precision Cutting Systems UK Limited» (м. Шеффілд, Великобританія), що забезпечить перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

на опосередковане придбання акцій компанії «Kongsberg Precision Cutting Systems US, LLC» (м. Вілмінгтон, США), що забезпечить перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

(матеріали з обмеженим доступом)

3. Про надання дозволу суб’єкту господарювання в особі компаній «OpenGate Capital Partners II, LP», «OpenGate Capital Partners II-A, LP» та «OGCP II Employee Co-Invest, LP» (усі – Гранд Кайман, Кайманові Острови) та компанії «Esko BV» (м. Гент, Бельгія) на узгоджені дії у вигляді реалізації Положень про утримання від конкуренції та заборону переманювання працівників, що містяться у пунктах 12.4 та 12.5 договору купівлі-продажу акцій від 11 грудня 2020 року, укладеного між компаніями «Esko BV» (м. Гент, Бельгія) та «Van Gogh Intermediate Holdings Sarl» (м. Люксембург, Люксембург), строком на 3 роки.

(матеріали з обмеженим доступом)

4. Про надання дозволу компанії «Apuleaf II Limited» (м. Абу-Дабі, Об’єднані Арабські Емірати) на набуття спільного контролю разом з компанією «Louis Dreyfus Commodities And Energy Holdings N.V.» (м. Амстердам, Нідерланди) над компанією, яка буде створена відповідно до законодавства Нідерландів. 

(матеріали з обмеженим доступом)

5. Про надання дозволу на здійснення узгоджених дій у вигляді виконання захисних застережень, що містяться у пункті 25 Акціонерної угоди, яка буде укладена компаніями «Apuleaf II Limited» (м. Абу-Дабі, Об’єднані Арабські Емірати), «Louis Dreyfus Commodities And Energy Holdings N.V.» (м. Амстердам, Нідерланди) та компанією, яка буде створена відповідно до законодавства Нідерландів, строком на п’ять років. 

(матеріали з обмеженим доступом)

6. Про надання дозволу компанії «Purmo Group Oy Ab» (м. Хельсінкі, Фінляндія) на придбання акцій компанії «Bosch Thermotechnology Netherlands Holding B.V.» (м. Боксель, Нідерланди), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії. 

(матеріали з обмеженим доступом)

7. Про надання попередніх висновків щодо створення ТОВ «Національна інвестиційно-будівельна група» (м. Житомир) і приватним підприємством «Житомир-Артпроект» (м. Житомир) об’єднання юридичних осіб – асоціації, для участі у процедурах закупівлі/спрощеної закупівлі на підставі Закону України «Про публічні закупівлі» в частині спільної діяльності щодо будівництва та ремонту об’єктів нерухомого майна на території міста Житомира та Житомирської області. 

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІ. Розгляд різних питань.

8. Про виправлення в рішенні Антимонопольного комітету України від 22 грудня 2020 року № 805-р допущеної описки в назві компанії, шляхом заміни слів «DCP Direct Investment Fund I» словами «DCP Direct Investments Fund I».

Про виправлення в рішенні Антимонопольного комітету України від 22 грудня 2020 року № 806-р допущеної описки в назві компанії, шляхом заміни слів «DCP Direct Investment Fund I» словами «DCP Direct Investments Fund I».

9. Про звітування Юридичним департаментом про стан виконання рішень органів Комітету у 2020 року.

ІІІ. Розгляд рекомендаційних роз’яснень Комітету щодо відповідності дій суб’єктів господарювання положенням законодавства про захист економічної конкуренції.

10. Про надання висновків у формі рекомендаційних роз’яснень щодо відповідності дій акціонерного товариства «Укртрансгаз» положенням статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції».


Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux