Проект порядку денного засідання АМКУ 31.08.2022 р.

Опубліковано 31 серпня 2022 року о 11:22

об  11:30  годині

І. Розгляд різних питань.

1. Про прийняття розпорядження Антимонопольного комітету України «Про запровадження тимчасового обмеження на окремі види інформації».

ІІ. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

2. Про надання дозволів компанії «Weifu High-Technology Group Co., Ltd.» (міський округ Усі, провінція Цзянсу, Китайська Народна Республіка) на:

опосередковане [через компанію «Weifu Holding ApS» (м. Оденсе, Данія)] придбання акцій компанії «VHIT S.p.A. Società Unipersonale» (муніципалітет Оффаненго, провінція Кремона, Італія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії

(заява від 26.07.2022 № 15-01/208-ЕКк);

придбання часток компанії «VHIT Automotive Systems (Wuxi) Co., Ltd» (міський округ Усі, провінція Цзянсу, Китайська Народна Республіка), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії

(заява від 26.07.2022 № 15-01/206-ЕКк);

(матеріали з обмеженим доступом).

3. Про надання дозволу (інформація з обмеженим доступом) на придбання частки у статутному капіталі (інформація з обмеженим доступом), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства

(заява від 29.07.2022 № 8-01/212-ЕКк)

(матеріали з обмеженим доступом).

ІІІ. Розгляд рекомендаційних роз’яснень щодо застосування законодавства про захист економічної конкуренції.

4. Про надання рекомендаційних роз’яснень щодо відповідності дій ТОВ «лайфселл» з використання у рекламних матеріалах слогану «Більшість переносить номер до lifecell» положенням статті 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції»

(заява від 10.08.2022 № 8-01/1-рр).

5. Про надання рекомендаційних роз’яснень щодо відповідності дій ТОВ «лайфселл» з використання у рекламних матеріалах слогану «Більшість переносить номер до нас» положенням статті 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції»

(заява від 10.08.2022 № 8-01/1-рр).

ІV. Розгляд питань щодо державної допомоги.

6. Про розгляд проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку повернення незаконної державної допомоги, недопустимої для конкуренції».

7. Про надання роз’яснень щодо застосування законодавства у сфері державної допомоги під час розгляду повідомлень про нову державну допомогу щодо надання підтримки суб’єктам господарювання у сфері охорони здоров’я.

8. Про прийняття розпорядження про затвердження Річного звіту про надання державної допомоги суб’єктам господарювання в Україні за 2021 рік.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux