Початок розгляду справи про нову держдопомогу: надає Київська міська рада, отримує – КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
Опубліковано 30 жовтня 2019 року о 15:24

Антимонопольним комітетом України розпочато розгляд справи про державну допомогу № 500-26.15/120-19-ДД для проведення поглибленого аналізу допустимості державної допомоги для конкуренції відповідно до частини першої статті 11 Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), що надається комунальному підприємству «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» у формі гарантії для забезпечення виконання зобов'язань за кредитним договором з Європейським банком реконструкції на період з 02.09.2019 по 31.12.2033 з метою фінансування проекту «Модернізація систем централізованого теплопостачання м. Києва».

Заінтересовані особи можуть подати протягом 30 календарних днів вмотивовані заперечення та зауваження щодо надання зазначеної державної допомоги.

Звертаємо увагу, що у випадку надання заперечень чи зауважень у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу, заінтересована особа може вимагати нерозкриття інформації про неї надавачеві такої допомоги.

Заперечення чи зауваження у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу просимо надсилати на адресу Комітету. Контактна особа: Куракова Карина, тел.: (044) 251-62-25*60-50, ел. пошта: kurakova_k@amcu.gov.ua.

Більше за темою