Інформація про рішення ТАК АМКУ 22.10.2025

Опубліковано 22 жовтня 2025 року о 17:55

  • Оштрафовано (інформація, доступ до якої обмежено) на 6 980 000 грн за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 частини другої статті 13 та пунктом 2 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку (інформація, доступ до якої обмежено) шляхом встановлення таких цін реалізації товару, які неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції на ринку.
  • Оштрафовано ТОВ «Нафтогазхім Сервіс» на 2 577 594 грн та ТОВ «Нафтогаз інжиніринг проект» на 692 913 грн за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.
  • Оштрафовано ТОВ «Торговий дім «КИП І КО» на загальну суму 7 874 611 грн за вчинення двох порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.
  • Оштрафовано ТОВ «Бідронс» на загальну суму 99 830 грн та ТОВ «Техавтофарт Південь» на загальну суму 8 286 550 грн за вчинення двох порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.
  • Оштрафовано ТОВ «ТСК Групп Україна» на загальну суму 558 820 грн та ТОВ «Українські системи постачання для будівництва» на загальну суму 237 710 грн за вчинення двох порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів аукціонів.
  • Оштрафовано (інформація, доступ до якої обмежено) на 5 014 645 грн за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого частиною першою статті 13 та пунктом 2 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку (інформація, доступ до якої обмежено), що полягають у встановленні таких цін реалізації товару, які неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції на ринку.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux