Інформація щодо оприлюднення рішень Постійно діючої адміністративної колегії АМКУ з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель
Опубліковано 09 серпня 2019 року о 17:59

У зв’язку з технічними проблемами, незалежними від Комітету, функціонал "Кабінет оскарження", через який розміщуються рішення органу оскарження у порядку, визначеному статтею 18 Закону України "Про публічні закупівлі", станом на 19:00 не працює. 

Це не дає можливості розмістити рішення органу оскарження щодо прийняття/залишення скарг до/без розгляду, які надійшли до органу оскарження 06.08.2019 та розміщення рішень по суті скарг, прийнятих органом оскарження також 06.08.2019, у строки визначені цим Законом, а саме – протягом трьох робочих днів, із наведеної вище дати. Водночас відсутня технічна можливість розмістити інформацію про резолютивні частини рішень по суті скарг, прийнятих 08.08.2019.

Відповідний запит щодо причин виникнення таких технічних перешкод для оприлюднення органом оскарження відповідних рішень направлено до ДП "Прозорро", з метою вирішення зазначеного питання у найкоротші строки.

Сподіваємось на найшвидше усунення технічних перешкод та поновлення роботи "Кабінету оскарження".