Інформація про рішення АМКУ
Опубліковано 07 листопада 2019 року о 17:00

  • Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу, яка надається Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України державній установі «Офіс з просування експорту України» у формі поточних та капітальних трансфертів.
  • Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації комунальному підприємству «Солом’янка-Сервіс» для здійснення функцій замовника щодо освітніх закладів та інженерних мереж.
  • Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про нову індивідуальну державну допомогу Управління з питань цивільного захисту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) Комунальній аварійно-рятувальна службі «Київська служба порятунку» у формі субсидії для забезпечення проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт на території міста Києва.
  • Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про нову індивідуальну державну допомогу Управління з питань цивільного захисту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) ГУ ДСНС України в м. Києві з метою забезпечення стабільної діяльності оперативних підрозділів по наданню невідкладної допомоги мешканцям та гостям міста Києва, які потрапили в надзвичайні ситуації побутового, техногенного та природного характеру.
  • Прийнято рішення за результатами розгляду про нову індивідуальну державну допомогу Управління культури виконкому Криворізької міської ради комунальному підприємству «Криворізький академічний театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху» Криворізької міської ради, комунальному підприємству «Криворізький міський театр ляльок» Криворізької міської ради, комунальному підприємству «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка» з метою забезпечення функціонування театрів.