У січні цього року в Комітеті розпочато розгляд справи про концентрацію у вигляді придбання компанією «Cheplapharm Arzneimittel GmbH» (м. Грайфсвальд, Німеччина) активів компанії «F. Hoffmann-La Roche Ltd» (м. Базель, Швейцарія), «Hoffmann-La Roche Inc.» (с. Літтл-Фоллс, штат Нью-Джерсі, США) та пов'язаних з ними компаній, що дозволяють здійснювати господарську діяльність з розробки, виробництва, пакування, комерціалізації, дистрибуції та продажу лікарських засобів.
Зазначена справа відкрита з метою проведення поглибленого дослідження впливу концентрації на ринок препаратів, що використовуються для лікування цитомегаловірусної інфекції.
Враховуючи зазначене, просимо надсилати свої зауваження та пропозиції щодо зазначеної концентрації на електронну адресу concentrations@amcu.gov.ua до 22.02.2021.
Оберіть зручний ЗАСТОСУНОК - дізнавайтеся НОВИНИ першими
Facebook / Telegram / Instagram / Twitter