Оприлюднюється проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо приведення їх у відповідність із ЗУ «Про державну допомогу суб’єктам господарювання»

Опубліковано 31 березня 2021 року о 20:04

1. Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Антимонопольний комітет України повідомляє про оприлюднення 31.03.2021 на офіційному вебсайті проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо приведення їх у відповідність із Законом України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» (далі – Проєкт Закону) з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Проєкт Закону розроблено на виконання частини першої статті 267 Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони (далі – Угода про асоціацію), пункту 6 розділу 9 «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про державну допомогу суб'єктам господарювання», пункту 20 Плану заходів щодо проведення інституційної реформи у сфері моніторингу та контролю державної допомоги суб’єктам господарювання та реалізації положень Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» та пункту 2 Плану законопроєктної роботи на 2021 рік , затвердженого постановою Верховної Ради України від 02.02.2021
№ 1162-ІХ.

Проєкт Закону дозволить привести чинні законодавчі акти України у відповідність із Законом України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» та Угодою про асоціацію, а також забезпечить дотримання вимог Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» суб’єктами законодавчої ініціативи під час розроблення законопроєктів, проєктів інших актів, які передбачають надання державної допомоги суб'єктам господарювання за рахунок ресурсів держави чи місцевих ресурсів у будь-якій формі.

Проєкт Закону сприятиме забезпеченню прозорості функціонування системи державної допомоги та дотриманню міжнародних зобов'язань України у сфері державної допомоги.

2. Поштова адреса головного розробника Проєкту Закону: вул. Митрополита Василя Липківського, 45, м. Київ, 03035, Антимонопольний комітет України, електронна адреса:  [email protected].

3. Спосіб оприлюднення Проєкту Закону – шляхом розміщення на офіційному сайті Антимонопольного комітету України в мережі Інтернет.

4. Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо Проєкту Закону приймаються протягом місяця з дня його оприлюднення на поштову або електронну адресу зазначену у пункті 2 цього повідомлення.

Відповідно до частини першої статті 20 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» зауваження і пропозиції щодо оприлюдненого проєкту регуляторного акта та відповідного Аналізу регуляторного впливу надаються фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями, крім розробника цього проекту, також і Державній регуляторній службі України: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011. Адреса електронної пошти: [email protected]

Прогноз впливу реалізації проєкту Закону України

Пояснювальна записка до проєкту Закону УкраїниOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux