Оприлюднюється проєкт постанови КМУ щодо державної допомоги на підтримку культури та збереження культурної спадщини

Опубліковано 17 травня 2021 року о 17:00

1. Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження критеріїв оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання для підтримки культури та збереження культурної спадщини» розроблено Антимонопольним комітетом України з метою імплементації відповідних положень Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, створення правових механізмів реалізації положень Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» та забезпечення нормативно-правової бази при здійсненні оцінки допустимості державної допомоги для цілі підтримки культури та збереження культурної спадщини.

2. Поштова та електронна адреси розробника проекту акта: Антимонопольний комітет України, вул. Митрополита Василя Липківського, 45,
м. Київ, 03035, e-mail: [email protected]; [email protected].

 • Поштова та електронна адреси центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну регуляторну політику:
 • Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011, e‑mail: [email protected].

Відповідно до частини першої статті 20 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» зауваження і пропозиції щодо оприлюдненого проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями, крім розробника цього проекту, також і Державній регуляторній службі України.

3. Спосіб оприлюднення проєкту розпорядження – шляхом розміщення на офіційній сторінці Антимонопольного комітету України в мережі Інтернет за адресою: http://www.amcu.gov.ua.

4. Зауваження та пропозиції до проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження критеріїв оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання для підтримки культури та збереження культурної спадщини» від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань просимо надсилати протягом одного місяця з дня його оприлюднення.

5. Зауваження та пропозиції до проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження критеріїв оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання для підтримки культури та збереження культурної спадщини» від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань можна надавати у письмовому та/або електронному вигляді.

Додатки:

Проєкт постановиКабінету Міністрів України «Про затвердження критеріїв оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання для підтримки культури та збереження культурної спадщини»;

Пояснювальна записка до проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження критеріїв оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання для підтримки культури та збереження культурної спадщини»;

Аналіз регуляторного впливу (доопрацьований) до проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження критеріїв оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання для підтримки культури та збереження культурної спадщини».
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux