27 лютого 2026 року Голова Антимонопольного комітету України Павло Кириленко провів нараду системи органів АМКУ щодо результатів діяльності міжобласних територіальних відділень у 2025 році. У заході взяли участь заступники Голови Комітету, керівник апарату та начальники структурних підрозділів АМКУ, голови та співробітники міжобласних територіальних відділень.
Практику проведення таких нарад в Комітеті почали впроваджувати у 2023 році, вони відбуваються регулярно і дають можливість не тільки системно проаналізувати показники роботи МТВ, а й внести необхідні корективи з метою підвищення її результативності.
«Це вже пʼята зустріч, проведена у такому форматі за два з половиною роки. І вона наочно демонструє ефективну координацію та взаємодію як по вертикалі «МТВ - центральний апарат», так і по горизонталі - «від МТВ до МТВ», - наголосив Павло Кириленко.
На нараді йшлося про результати роботи тервідділень за минулий рік, зміни в рейтинговій оцінці діяльності МТВ Комітету та пріоритети діяльності відділень на 2026 рік.
Під час наради керівники структурних підрозділів центрального апарату АМКУ проаналізували роботу кожного МТВ за своїми напрямами, висвітливши сильні сторони кожного відділення, а також вказали на недоліки й окреслили шляхи їх усунення.
Керівники МТВ проінформували про напрями роботи їхніх відділень у поточному році та навели приклади відповідних справ.
«Обмін досвідом посідає важливе місце в поточній роботі Комітету, - зазначив Голова АМКУ. - І це дає свої результати: наприкінці 2024 року ми ввели практику підготовки листів-орієнтувань для поширення позитивного досвіду серед відділень, і протягом року підготували 18 таких листів, фахівці МТВ активно використовували їх у поточній роботі».
Павло Кириленко подякував колективам міжобласних територіальних відділень і їхнім керівникам за ефективність, розуміння відповідальності за прийняті рішення й усвідомлення важливості своєї роботи. Він нагадав, що МТВ мають значний потенціал і закликав до посилення системної роботи Комітету.