Розпочато розгляд справи про державну допомогу № 500-26.15/4-21-ДД КП «Дружківська льодова арена»

Опубліковано 16 січня 2021 року о 15:59

Відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради протягом 2021 року планує здійснювати фінансування у формі субсидії та поточних трансфертів на погашення поточних витрат комунального підприємства «Дружківська льодова арена» Дружківської міської ради на виплату заробітної плати, сплату єдиного соціального внеску до бюджету та на технічне обслуговування льодорізної машини відповідно до проєкту Програми економічного і соціального розвитку міста Дружківка на 2021 рік.

За інформацією від надавача, така державна підтримка забезпечить створення належних умов для ефективної роботи комунального підприємства «Дружківська льодова арена» Дружківської міської ради, збереження в належному технічному стані льодової арени «Альтаір» для організації і проведення фізкультурно-масової й оздоровчої роботи з різними категоріями населення міста Дружківка та інших міст області, спортивно-видовищних заходів, дитячих та інших свят, пропаганди здорового способу життя.

За результатами розгляду повідомлення про нову індивідуальну державну допомогу Відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради (вх. № 1803‑ПДД/1 від 22.10.2020) в Антимонопольному комітеті України розпочато розгляд справи про державну допомогу № 500-26.15/4-21-ДД для проведення поглибленого аналізу допустимості державної допомоги для конкуренції відповідно до частини першої статті 11 Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання».

З відповідним рішенням у формі розпорядження державного уповноваженого можна ознайомитися на Порталі державної допомоги.

Заінтересовані особи можуть надсилати на адресу Комітету протягом 30 календарних днів вмотивовані заперечення чи зауваження щодо цієї державної допомоги.

Звертаємо увагу, що у випадку надання заперечень чи зауважень у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу, заінтересована особа може вимагати нерозкриття інформації про неї надавачеві такої допомоги.


Контактна особа: Інна Коваль 

тел.: (044) 251-62-25**62-57

е/п: [email protected]

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux