Розпочато розгляд справи про державну допомогу № 500-26.15/23-20-ДД комунальному підприємству «Запоріжремсервіс»
Опубліковано 17 лютого 2020 року о 14:37

Департаментом з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради надається державна допомога комунальному підприємству «Запоріжремсервіс» для забезпечення організації виконання комплексу заходів та робіт муніципальної аварійної служби, муніципальної служби з технічного обслуговування систем диспетчеризації ліфтів та безперебійної роботи «Контакт центру 15-80» задля оперативного усунення аварій і аварійних ситуацій на об’єктах житлового та нежитлового фонду міста.

Протягом 2020 – 2023 років комунальному підприємству «Запоріжремсервіс» планується надати державну допомогу на оплату праці та нарахування, оплата комунальних послуг, придбання предметів, матеріалів та інвентарю,  інше.

Антимонопольним комітетом України розпочато розгляд справи про державну допомогу № 500-26.15/23-20-ДД для проведення поглибленого аналізу допустимості державної допомоги для конкуренції відповідно до частини першої статті 11 Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Департаменту з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради.

Заінтересовані особи можуть подати протягом 30 календарних днів вмотивовані заперечення та зауваження щодо надання зазначеної державної допомоги.

Звертаємо увагу, що у випадку надання заперечень чи зауважень у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу, заінтересована особа може вимагати нерозкриття інформації про неї надавачеві такої допомоги.

Заперечення чи зауваження у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу просимо надсилати на адресу Комітету. Контактна особа: Мукан Ольга,  тел.: 251-62-25*61-13, ел. пошта: mukan@amcu.gov.ua; stateaid@amcu.gov.ua

Більше за темою