Розпочато розгляд справи про державну допомогу № 500-26.15/21-20-ДД Запорізькому комунальному підприємству міського електротранспорту «Запоріжелектротранс»
Опубліковано 13 лютого 2020 року о 17:58

Управлінням з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради надається державна допомога Запорізькому комунальному підприємству міського електротранспорту «Запоріжелектротранс» для покращення якості поїздок громадським транспортом завдяки підвищенню стандартів якості, покращення екологічного стану в місті тощо.

Протягом 2019 – 2020 років капітальні трансферти на придбання 4 електробусів, 2 зарядних пристроїв, 1 пантографної зарядної станції, послуг нагляду при монтажі, технічної та гарантійної підтримки зарядних станцій.

Антимонопольним комітетом України розпочато розгляд справи про державну допомогу № 500-26.15/21-20-ДД для проведення поглибленого аналізу допустимості державної допомоги для конкуренції відповідно до частини першої статті 11 Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради.

Заінтересовані особи можуть подати протягом 30 календарних днів вмотивовані заперечення та зауваження щодо надання зазначеної державної допомоги.

Звертаємо увагу, що у випадку надання заперечень чи зауважень у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу, заінтересована особа може вимагати нерозкриття інформації про неї надавачеві такої допомоги.

Заперечення чи зауваження у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу просимо надсилати на адресу Комітету. Контактна особа: Товкач Людмила,  тел.: 251-62-25*61-13, ел. пошта:  tovkach @amcu.gov.ua; stateaid@amcu.gov.ua


Більше за темою