Розглядається справа про держдопомогу Тернопільської міськради, що надається КП «Міськавтотранс»
Опубліковано 31 жовтня 2019 року о 12:54

Тернопільська міська рада забезпечує виконання боргових зобов’язань комунального підприємства «Міськавтотранс» (далі – КП «Міськавтотранс») за кредитом на виконання Проєкту «Міський громадський транспорт України» Підпроєкт «Оновлення рухомого складу КП «Міськавтотранс» в м. Тернополі», з якою можна ознайомитись тут .

У 2020 – 2032 роках передбачено спрямування коштів на придбання 15 одиниць низькопідлогових автобусів.

Антимонопольним комітетом України розпочато розгляд справи про державну допомогу № 500-26.15/124-19-ДД для проведення поглибленого аналізу допустимості державної допомоги для конкуренції відповідно до частини першої статті 11 Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Тернопільської міської ради, що надається КП «Міськавтотранс» за рахунок коштів місцевого бюджету, з метою створення умов для надання населенню високоякісних послуг з перевезення автобусами, в тому числі з урахуванням потреб пасажирів з обмеженими можливостями.

Заінтересовані особи можуть подати протягом 30 календарних днів вмотивовані заперечення та зауваження щодо надання зазначеної державної допомоги.

Звертаємо увагу, що у випадку надання заперечень чи зауважень у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу, заінтересована особа може вимагати нерозкриття інформації про неї надавачеві такої допомоги.

Заперечення чи зауваження у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу просимо надсилати на адресу Комітету. Контактна особа: Горшеніна Євгенія
тел.: 251-62-25*61-13, ел. пошта: horshenina@amcu.gov.ua; stateaid@amcu.gov.ua.

Більше за темою