Розглядається справа № 500-26.15/149-19-ДД про держдопомогу - КП «Харківський метрополітен»
Опубліковано 27 грудня 2019 року о 15:29

Харківською міською радою надається підтримка у формі гарантії, яка забезпечує виконання боргових зобов’язань за запозиченням, залученим комунальним підприємством «Харківський метрополітен» у Міністерства фінансів України за угодою про передачу коштів позики між Міністерством фінансів України, Харківською міською радою та комунальним підприємством «Харківський метрополітен» для реалізації проєкту «Розширення метрополітену у м. Харкові (Продовження третьої лінії метрополітену у
м. Харкові)».

Антимонопольним комітетом України розпочато розгляд справи про державну допомогу № 500-26.15/149-19-ДД для проведення поглибленого аналізу допустимості державної допомоги для конкуренції відповідно до частини першої статті 11 Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Харківської міської ради.

Заінтересовані особи можуть подати протягом 30 календарних днів вмотивовані заперечення та зауваження щодо надання зазначеної державної допомоги.

Звертаємо увагу, що у випадку надання заперечень чи зауважень у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу, заінтересована особа може вимагати нерозкриття інформації про неї надавачеві такої допомоги.

Заперечення чи зауваження у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу просимо надсилати на адресу Комітету. Контактна особа: Товкач Людмила, тел.: 251-62-25*61-13, е/п: tovkach@amcu.gov.ua, stateaid@amcu.gov.ua.


Більше за темою