Розгляд справи №500-26.15/13-20-ДД про державну допомогу Київської міськради у формі поточних та капітальних трансфертів
Опубліковано 01 лютого 2020 року о 03:15

Антимонопольним комітетом України розпочато розгляд справи про державну допомогу № 500-26.15/13-20-ДД для проведення поглибленого аналізу допустимості державної допомоги для конкуренції відповідно до частини першої статті 11 Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу, яка буде надана Департаментом інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) комунальному підприємству «Головний інформаційно-обчислювальний центр», комунальному підприємству «Інформатика», спеціалізованому комунальному підприємству «Київтелесервіс» у формі поточних та капітальних трансфертів.

Заінтересовані особи можуть подати протягом 30 календарних днів вмотивовані заперечення та зауваження щодо надання зазначеної державної допомоги.

Звертаємо увагу, що у випадку надання заперечень чи зауважень у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу, заінтересована особа може вимагати нерозкриття інформації про неї надавачеві такої допомоги.

Заперечення чи зауваження у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу просимо надсилати на адресу Комітету. Контактна особа: Конюх Наталія Анатоліївна, тел.: 251‑62‑25*64‑30, ел. пошта: koniukh@amcu.gov.ua

Більше за темою