Розгляд справи №500-26.15/14-20-ДД про державну допомогу Слов’янської міської ради у формі субсидії та поточних трансфертів
Опубліковано 03 лютого 2020 року о 16:12

Антимонопольним комітетом України розпочато розгляд справи про державну допомогу № 500-26.15/ 14-20 ДД   для проведення поглибленого аналізу допустимості державної допомоги для конкуренції відповідно до частини першої статті 11 Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу, яка буде надана Управлінням соціального захисту населення Слов’янської міської ради комунальному підприємству «Слов’янське тролейбусне управління» Слов’янської міської ради у формі субсидії та поточних трансфертів на компенсацію витрат за пільговий проїзд електротранспортом окремих категорій громадян, пільги яким гарантовано державою, а саме: виплату оплати праці, відрахування на соціальні заходи, оплату електроенергії.

Заінтересовані особи можуть подати протягом 30 календарних днів вмотивовані заперечення та зауваження щодо надання зазначеної державної допомоги.

Звертаємо увагу, що у випадку надання заперечень чи зауважень у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу, заінтересована особа може вимагати нерозкриття інформації про неї надавачеві такої допомоги.

Заперечення чи зауваження у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу просимо надсилати на адресу Комітету. Контактна особа: Конюх Наталія Анатоліївна, тел.: 251‑62‑25*64‑30, ел. пошта: koniukh@amcu.gov.ua.
Більше за темою