Рішення про початок розгляду справи про нову держдопомогу: надає Добропільська міська рада, отримує - КП «Добропільський міський транспорт»
Опубліковано 21 жовтня 2019 року о 14:53

Антимонопольним комітетом України розпочато розгляд справи про державну допомогу № 500-26.15/112-19-ДД для проведення поглибленого аналізу допустимості державної допомоги для конкуренції відповідно до частини першої статті 11 Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Виконавчого комітету Добропільської міської ради комунальному підприємству «Добропільський міський транспорт» на утримання вулично-дорожньої мережі, здійснення поточного та капітального ремонту об’єктів транспортної інфраструктури.

Заінтересовані особи можуть подати протягом 30 календарних днів вмотивовані заперечення та зауваження щодо надання зазначеної державної допомоги.

Звертаємо увагу, що у випадку надання заперечень чи зауважень у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу, заінтересована особа може вимагати нерозкриття інформації про неї надавачеві такої допомоги.

Заперечення чи зауваження у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу просимо надсилати на адресу Комітету. Контактна особа: Копилов Олег, тел.: 251-62-25*62-57, ел. пошта: kopylov@amcu.gov.ua.

Більше за темою