Рішення про початок розгляду справи про нову державну допомогу Мінекономрозвитку
Опубліковано 28 серпня 2019 року о 13:56

Антимонопольним комітетом України розпочато розгляд справи про державну допомогу для проведення поглибленого аналізу допустимості державної допомоги для конкуренції відповідно до частини першої статті 11 Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу, надісланого Міністерством економічного розвитку і торгівлі України на Портал державної допомоги за реєстраційним номером у базі даних 25497 (вх. № 341-ПДД від 16.05.2019). Заінтересовані особи можуть подати протягом 30 календарних днів вмотивовані заперечення та зауваження щодо зазначеного питання.

Звертаємо увагу, у випадку надання заперечень чи зауважень у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу, заінтересована особа може вимагати нерозкриття інформації про неї надавачеві такої допомоги.

Заперечення чи зауваження у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу просимо надсилати на адресу Комітету. Контактна особа: Горшеніна Євгенія тел.: 251-62-25*61-13, ел. пошта: horshenina@amcu.gov.ua; stateaid@amcu.gov.ua.

Більше за темою