Рішення про початок розгляду справи про нову державну допомогу КП виконавчого органу КМР (КМДА) «Київське інвестиційне агенство»
Опубліковано 17 липня 2019 року о 18:19

Антимонопольним комітетом України розпочато розгляд справи про державну допомогу для проведення поглибленого аналізу допустимості державної допомоги для конкуренції відповідно до частини першої статті 11 Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу, яка буде надана Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агенство». Заінтересовані особи можуть подати протягом 30 календарних днів вмотивовані заперечення та зауваження щодо зазначеного питання.

Звертаємо увагу, що у випадку надання заперечень чи зауважень у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу заінтересована особа може вимагати нерозкриття інформації про неї надавачеві такої допомоги.

Заперечення чи зауваження у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу просимо надсилати на адресу Комітету. Контактна особа: Давидюк Лілія тел.: 251-62-25*64-30, ел. пошта: davydiuk@amcu.gov.ua.

Більше за темою