Рішення про початок розгляду справи про державну допомогу, яка буде надана Міністерством економічного розвитку та торгівлі України Державній інноваційній фінансово-кредитній установі
Опубліковано 18 вересня 2019 року о 14:17

Антимонопольним комітетом України розпочато розгляд справи про державну допомогу для проведення поглибленого аналізу допустимості державної допомоги для конкуренції відповідно до частини першої статті 11 Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу, яка буде надана Міністерством економічного розвитку та торгівлі України Державній інноваційній фінансово-кредитній установі у формі поповнення статутного капіталу для забезпечення статутної діяльності. Заінтересовані особи можуть подати протягом 30 календарних днів вмотивовані заперечення та зауваження щодо зазначеного питання.

Звертаємо увагу, у випадку надання заперечень чи зауважень у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу, заінтересована особа може вимагати нерозкриття інформації про неї Надавачеві такої допомоги.

Заперечення чи зауваження у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу просимо надсилати на адресу Комітету. Контактна особа: Кальман Олександр Олександрович тел.: 251-62-25*64-30, ел. пошта: kalman@amcu.gov.ua.

Більше за темою