Рішення про початок розгляду справи про державну допомогу у формі поточних трансфертів на здійснення заходів із поточного ремонту
Опубліковано 16 вересня 2019 року о 14:05

Антимонопольним комітетом України розпочато розгляд справи про державну допомогу, для проведення поглибленого аналізу допустимості державної допомоги для конкуренції у формі поточних трансфертів на здійснення заходів із поточного ремонту з влаштуванням тонкошарового покриття об’єктів вулично-дорожньої мережі міста та нанесення дорожньої розмітки на вулицях і дорогах міста комунальній корпорації «Київавтодор» відповідно до частини першої статті 11 Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), яке надійшло на Портал державної допомоги за реєстраційним номером у базі даних 22986 (вх. № 468-ПДД від 17.07.2019).

Заінтересовані особи можуть подати протягом 30 календарних днів вмотивовані заперечення та зауваження щодо зазначеного питання.

Звертаємо увагу, у випадку надання заперечень чи зауважень у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу, заінтересована особа може вимагати нерозкриття інформації про неї надавачеві такої допомоги.

Заперечення чи зауваження у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу просимо надсилати на адресу Комітету. Контактні особи: Товкач Людмила, тел.: 251-62-25*61-13, ел. пошта: tovkach@amcu.gov.ua; stateaid@amcu.gov.ua 

Більше за темою