Рішення про початок розгляду справи про державну допомогу у формі пільг зі сплати земельного податку підприємствам та закладам комунальної форми власності, засновниками яких є Сумська міська рада та Сумська обласна рада
Опубліковано 05 серпня 2019 року о 15:13

Антимонопольним комітетом України розпочато розгляд справи про державну допомогу для проведення поглибленого аналізу допустимості державної допомоги для конкуренції відповідно до частини першої статті 11 Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу у формі пільг зі сплати земельного податку підприємствам та закладам комунальної форми власності, засновниками яких є Сумська міська рада та Сумська обласна рада, які здійснюють діяльність із підтримки театральних і концертних заходів, функціонування театральних і концертних залів, театральної та концертної діяльності, які будуть надані відповідно до проекту рішення Сумської міської ради «Про встановлення плати за землю».

Заінтересовані особи можуть подати протягом 30 календарних днів вмотивовані заперечення та зауваження щодо зазначеного питання.

Звертаємо увагу, у випадку надання заперечень чи зауважень у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу, заінтересована особа може вимагати нерозкриття інформації про неї надавачеві такої допомоги.

Заперечення чи зауваження у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу просимо надсилати на адресу Комітету. Контактна особа: Антоненко Марина тел.: 251-62-25*64-30, ел. пошта: antonenko@amcu.gov.ua

Більше за темою