Рішення про початок розгляду справи про державну допомогу щодо ПАТ "Вовчанський агрегатний завод"
Опубліковано 22 липня 2019 року о 16:08

Антимонопольним комітетом України розпочато розгляд справи про державну допомогу для проведення поглибленого аналізу допустимості державної допомоги для конкуренції відповідно до частини першої статті 11 Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, яке надійшло на Портал державної допомоги за реєстраційним номером у базі даних 22008 (вх. № 375-ПДД від 29.05.2019) щодо надання підтримки приватному акціонерному товариству «Вовчанський агрегатний завод».

Заінтересовані особи можуть подати протягом 30 календарних днів вмотивовані заперечення та зауваження щодо зазначеного питання.

Звертаємо увагу, у випадку надання заперечень чи зауважень у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу, заінтересована особа може вимагати нерозкриття інформації про неї надавачеві такої допомоги.

Заперечення чи зауваження у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу просимо надсилати на адресу Комітету. Контактна особа: Мукан Ольга, тел.: 251-62-25*61-13, ел. пошта: mukan@amcu.gov.ua; stateaid@amcu.gov.ua

Більше за темою