Рішення про початок розгляду справи про державну допомогу щодо надання фінансової підтримки КП «Київжитлоспецексплуатація»
Опубліковано 09 вересня 2019 року о 14:01

Антимонопольним комітетом України розпочато розгляд справи про державну допомогу для проведення поглибленого аналізу допустимості державної допомоги для конкуренції відповідно до частини першої статті 11 Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) № 426-ПДД від 26.06.2019.

Заінтересовані особи можуть подати протягом 30 календарних днів вмотивовані заперечення та зауваження щодо надання Департаментом житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) фінансової підтримки комунальному підприємству «Київжитлоспецексплуатація» за рахунок коштів місцевого бюджету.

Звертаємо увагу, що у випадку надання заперечень чи зауважень у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу, заінтересована особа може вимагати нерозкриття інформації про неї надавачеві такої допомоги.

Заперечення чи зауваження у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу просимо надсилати на адресу Комітету. Контактна особа: Копилов Олег тел.: 251-62-25*62-57, ел. пошта: kopylov@amcu.gov.ua, stateaid@amcu.gov.ua

Більше за темою