Проєкт порядку денного засідання ТАК Комітету 30.12.2021

Опубліковано 29 грудня 2021 року о 16:33

о 09:30

І. Розгляд питань щодо державної допомоги. 

1. Про результати розгляду повідомлення про державну допомогу Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації у формі капітальних трансфертів КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району
м. Києва» на придбання спеціалізованої техніки (автовишки) для надання послуг по обрізанню дерев, знесенню сухостійних дерев, очищенню покрівель від бурульок при обслуговуванні житлового фонду та прибудинкових територій.

2. Про результати розгляду повідомлення про державну допомогу Виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради у формі субсидії на забезпечення благоустрою та санітарної очистки території територіальної громади, облаштування та утримання громадських місць відпочинку, забезпечення утримання в належному технічному стані об'єктів дорожнього господарства.

3. Про результати розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту муніципальної безпеки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Київському міському громадському формуванню з охорони громадського порядку і державного кордону «Муніципальна варта» у формі поточних трансфертів підприємствам (установам, організаціям) на покриття поточних витрат.

4. Про результати розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради КП «Центральний парк культури та відпочинку «Дубовий гай» з метою покриття витрат, пов’язаних з реалізацією заходів з комплексного благоустрою територій міста, а саме утримання Центрального парку культури та відпочинку «Дубовий гай» та поточний ремонт його елементів.о 15:00

І. Розгляд справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

1. Про результати розгляду справи № 128-26.13/167-21 про порушення ТОВ «Ентра М» законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації Антимонопольному комітету України на вимогу в. о. Голови Комітету - державного уповноваженого від 14.06.2021 № 128-29/06-9022 у встановлений ним строк.


Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux