Проєкт порядку денного засідання Комітету 29.04.2021

Опубліковано 28 квітня 2021 року о 19:03

о 10.00

І. Розгляд справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

1. Про результати розгляду справи № 128-26.13/85-19 за ознаками вчинення Міністерством енергетики та вугільної промисловості України порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого статтею 17 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді дій органу влади, що полягають у схиленні суб’єктів господарювання до порушень законодавства про захист економічної конкуренції та створенні умов для вчинення таких порушень.

(матеріали з обмеженим доступом)

2. Про результати розгляду справи № 128-26.13/84-19 за ознаками вчинення ДП «Держвуглепостач», ТОВ «ДТЕК Енерго», ПАТ «Донбасенерго», ДПЗД «Укрінтеренерго», ТОВ Фірма «Технова», ПрАТ «Черкаське хімволокно» порушення, передбаченого пунктом 1 статті 50 та частиною третьою статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій.

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІ. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

3. Про надання дозволу компанії «Robert Bosch GmbH» (м. Герлінген, Штутгарт, Німеччина) на опосередковане придбання акцій компанії «ETAS NI Systems GmbH & Co. KG» (м. Штутгарт, Німеччина), що забезпечить перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

(матеріали з обмеженим доступом)

4. Про надання дозволу ТОВ «АГРО БІЗНЕС ВІП» (м. Гайсин, Вінницька обл.) на набуття контролю над частиною суб’єкта господарювання − активами Лужанського місця провадження діяльності та зберігання спирту державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт» (м. Бровари, Київська обл.).

(матеріали з обмеженим доступом)

5. Про надання попередніх висновків щодо необхідності чи відсутності необхідності отримання дозволу на концентрацію у вигляді набуття ТОВ «АКВА СОЛАР ІНВЕСТ» (м. Бершадь, Вінницька обл.) контролю над частиною суб’єкта господарювання – активами Бершадського місця провадження діяльності та зберігання спирту державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт» (м. Бровари, Київська обл.).

(матеріали з обмеженим доступом)

6. Про надання дозволу фізичній особі – громадянину України на придбання акцій акціонерного товариства «Банк Січ» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

7. Про надання дозволу акціонерному товариству «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Навіс» (м. Київ) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Алакріті» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІІ. Розгляд рекомендацій Антимонопольного комітету України щодо здійснення заходів, спрямованих на запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

8. Про надання обов’язкових для розгляду рекомендацій ТОВ «1+1 Інтернет», 

ТОВ «Старлайт Діджитал», ТОВ «Національний контент центр», ТОВ «МЕДІА ГРУПА УКРАЇНИ» про здійснення заходів, спрямованих на запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції на ринку розповсюдження програмної послуги.

ІV. Розгляд питань щодо державної допомоги.

9. Про результати розгляду справи № 500-26.15/87-20-ДД про державну допомогу, яку надає Департамент економічного розвитку Запорізької міської ради комунальному підприємству «Інститут розвитку міста Запоріжжя» Запорізької міської ради для забезпечення функціонування комунального підприємства, метою якого є впровадження стратегічних ініціатив м. Запоріжжя, задля покращення життєдіяльності міста та його соціально-економічного розвитку.

10. Про результати розгляду справи № 500-26.15/86-20-ДД про державну допомогу, яку надає Департамент охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради комунальному підприємству «Госпітальєри Дніпра» Дніпровської міської ради для реалізації заходів, пов’язаних із забезпеченням належної організації проведення курсів навчання надання першої медичної, домедичної допомоги для категорії осіб, які отримують дані послуги на безкоштовній основі, визначені статтею 12 Закону України «Про екстрену медичну допомогу».

11. Про прийняття розпорядження «Про звільнення від обов’язку повідомлення державної допомоги, що спрямована на подолання наслідків, спричинених коронавірусною хворобою COVID-19».

12. Про результати розгляду листа Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) щодо зупинення перебігу строку виконання рішення Комітету № 784-р від 17.12.2020.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux